VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L.
VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7111, reprezentând activități de arhitectură.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 31322537 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°18920CAEN 7111 n°3114
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
176 k RON
≈ 34,9 k €
Profit net (2025)
34,5 k RON
≈ 6,84 k €
Capitaluri proprii (2025)
-16,4 k RON
≈ -3,25 k €
Angajați (2025)
2025
176 k RON
| 2013 | 108 k RON | Profit net: 31,1 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 181 k RON | Profit net: 5,43 k RON |
| 2015 | 148 k RON | Profit net: 7,04 k RON |
| 2016 | 139 k RON | Profit net: 4,33 k RON |
| 2017 | 347 k RON | Profit net: 47,1 k RON |
| 2018 | 403 k RON | Profit net: 69,9 k RON |
| 2019 | 262 k RON | Profit net: -156 k RON |
| 2020 | 87 k RON | Profit net: -129 k RON |
| 2021 | 143 k RON | Profit net: -34 k RON |
| 2022 | 58,7 k RON | Profit net: -42,2 k RON |
| 2023 | 164 k RON | Profit net: 57,2 k RON |
| 2024 | 331 k RON | Profit net: 88,1 k RON |
| 2025 | 176 k RON | Profit net: 34,5 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 175 675 ≈ 34,9 k € | 34 461 ≈ 6,84 k € | 1 |
| 2024 | 331 206 ≈ 66,6 k € | 88 107 ≈ 17,7 k € | 1 |
| 2023 | 164 380 ≈ 33,2 k € | 57 190 ≈ 11,6 k € | 1 |
| 2022 | 58 664 ≈ 11,9 k € | -42 231 ≈ -8,56 k € | 2 |
| 2021 | 143 312 ≈ 29,1 k € | -34 041 ≈ -6,92 k € | 3 |
| 2020 | 86 950 ≈ 18 k € | -129 024 ≈ -26,7 k € | 4 |
| 2019 | 261 709 ≈ 55,2 k € | -156 252 ≈ -32,9 k € | 6 |
| 2018 | 403 363 ≈ 86,7 k € | 69 929 ≈ 15 k € | 4 |
| 2017 | 346 966 ≈ 76 k € | 47 130 ≈ 10,3 k € | 5 |
| 2016 | 139 041 ≈ 31 k € | 4 328 ≈ 964 € | 4 |
| 2015 | 148 209 ≈ 33,3 k € | 7 041 ≈ 1,58 k € | 5 |
| 2014 | 180 724 ≈ 40,7 k € | 5 430 ≈ 1,22 k € | 2 |
| 2013 | 107 822 ≈ 24,4 k € | 31 140 ≈ 7,05 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
19,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,71
Rotation des actifs
2,16
Chiffre d'affaires / salarié
176 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- 3H STUDIO SRL
Administrateur commun : VETROVETZ SEBASTIAN-OTHMAR
- PESEMA CONSULT SRL
Administrateur commun : VETROVETZ SEBASTIAN-OTHMAR
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2021-06-11 | — | |
| 2013-03-18 | 2021-05-12 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 31322537. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L., CUI 31322537, nr. Reg. Com. J2013000594356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. în 2025?
VETROVETZ ENGINEERING & CONSULTING S.R.L. (CUI 31322537) a avut o marjă de profit net de 19,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).