Retour à la recherche

QATAR MOBILE SRL

ActifAssujetti à la TVA

QATAR MOBILE SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj. Activitatea principală este întreținerea și repararea autovehiculelor conform codului CAEN 4520.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31281607 · Santé financière

Classement en 2025 : Sălaj n°574CAEN 4520 n°388

Informations générales

NomQATAR MOBILE SRL
CUI31281607
N° d'immatriculationJ2013000065315
AdressePANIC, 3 B, Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj
Code CAEN principal9531
Date d'immatriculation26/02/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,06 M RON

vs 3,06 M RON

≈ 608 k €

Profit net (2025)

408 k RON

vs 590 k RON

≈ 80,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,17 M RON

vs 1,29 M RON

≈ 232 k €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 063 493
≈ 608 k €
407 681
≈ 80,9 k €
11
2024
3 063 951
≈ 616 k €
590 270
≈ 119 k €
10
2023
3 434 062
≈ 694 k €
774 965
≈ 157 k €
10
2022
2 443 699
≈ 496 k €
585 992
≈ 119 k €
9
2021
2 175 502
≈ 442 k €
516 088
≈ 105 k €
9
2020
1 688 617
≈ 349 k €
370 377
≈ 76,6 k €
10
2019
1 497 562
≈ 316 k €
276 055
≈ 58,2 k €
9
2018
1 380 464
≈ 297 k €
123 570
≈ 26,6 k €
9
2017
1 010 740
≈ 221 k €
127 524
≈ 27,9 k €
—
2016
990 385
≈ 221 k €
162 539
≈ 36,2 k €
8
2015
496 564
≈ 112 k €
45 082
≈ 10,1 k €
7
2014
348 924
≈ 78,5 k €
6 350
≈ 1,43 k €
6
2013
81 526
≈ 18,4 k €
3 988
≈ 902 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

34,9%

Ratio de liquidité générale

0,79

Rotation des actifs

1,23

Chiffre d'affaires / salarié

278 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-03-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma QATAR MOBILE SRL după CUI?

Cauți CUI 31281607. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru QATAR MOBILE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru QATAR MOBILE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea QATAR MOBILE SRL, CUI 31281607, nr. Reg. Com. J2013000065315, sediu Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are QATAR MOBILE SRL în 2025?

QATAR MOBILE SRL (CUI 31281607) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).