ELAN PLUS SOLUTIONS SRL
ELAN PLUS SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 521.215 lei și un profit net de 239.765 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 31275338 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°9768CAEN 6210 n°2494
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
521 k RON
≈ 103 k €
Profit net (2025)
240 k RON
≈ 47,6 k €
Capitaluri proprii (2025)
959 k RON
≈ 190 k €
Angajați (2025)
2025
521 k RON
| 2013 | 101 k RON | Profit net: 25,7 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 280 k RON | Profit net: 80,3 k RON |
| 2015 | 1,37 M RON | Profit net: 333 k RON |
| 2016 | 2,87 M RON | Profit net: 543 k RON |
| 2017 | 3,83 M RON | Profit net: 1,03 M RON |
| 2018 | 4,13 M RON | Profit net: 1,16 M RON |
| 2019 | 4,31 M RON | Profit net: 1,48 M RON |
| 2020 | 1,96 M RON | Profit net: -22,7 k RON |
| 2021 | 1,92 M RON | Profit net: 568 k RON |
| 2022 | 595 k RON | Profit net: 289 k RON |
| 2023 | 59,2 k RON | Profit net: -807 k RON |
| 2024 | 387 k RON | Profit net: 1,68 k RON |
| 2025 | 521 k RON | Profit net: 240 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 521 215 ≈ 103 k € | 239 765 ≈ 47,6 k € | 2 |
| 2024 | 386 686 ≈ 77,7 k € | 1 677 ≈ 337 € | 3 |
| 2023 | 59 222 ≈ 12 k € | -806 760 ≈ -163 k € | 3 |
| 2022 | 594 826 ≈ 121 k € | 289 172 ≈ 58,6 k € | 3 |
| 2021 | 1 921 979 ≈ 391 k € | 568 049 ≈ 115 k € | 6 |
| 2020 | 1 956 364 ≈ 404 k € | -22 711 ≈ -4,7 k € | 16 |
| 2019 | 4 306 569 ≈ 908 k € | 1 477 131 ≈ 311 k € | 17 |
| 2018 | 4 128 976 ≈ 887 k € | 1 159 801 ≈ 249 k € | 19 |
| 2017 | 3 825 913 ≈ 838 k € | 1 027 490 ≈ 225 k € | 18 |
| 2016 | 2 866 704 ≈ 638 k € | 542 719 ≈ 121 k € | 19 |
| 2015 | 1 366 624 ≈ 307 k € | 332 951 ≈ 74,9 k € | 9 |
| 2014 | 280 282 ≈ 63,1 k € | 80 309 ≈ 18,1 k € | 2 |
| 2013 | 101 250 ≈ 22,9 k € | 25 681 ≈ 5,81 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
46%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
25%
Ratio de liquidité générale
0,43
Rotation des actifs
0,46
Chiffre d'affaires / salarié
261 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- APIVEST COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- OVIS LUGOJANA COOPERATIVA AGRICOLĂ(Timiş)
- AGRO API TIM COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- DE BANAT COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- ECOOP HUB SOCIETATE COOPERATIVĂ(Timiş)
- SPICUL AURIU BANATEAN COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- SERELE SUPER COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- LEGUMICOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- KT INNOVATION PLATFORM S.R.L.
Administrateur commun : BOJI BOGDAN ŞERBAN
- MĂ OCUP EU SRL
Administrateur commun : BOJI BOGDAN ŞERBAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-03-13 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ELAN PLUS SOLUTIONS SRL după CUI?
Cauți CUI 31275338. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELAN PLUS SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ELAN PLUS SOLUTIONS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ELAN PLUS SOLUTIONS SRL, CUI 31275338, nr. Reg. Com. J35/501/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ELAN PLUS SOLUTIONS SRL în 2025?
ELAN PLUS SOLUTIONS SRL (CUI 31275338) a avut o marjă de profit net de 46% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).