MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L.
MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L. este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.248.927 lei și un profit net de 494.662 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 31275303 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°1864CAEN 4646 n°470
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
5,25 M RON
≈ 1,04 M €
Profit net (2025)
495 k RON
≈ 98,2 k €
Capitaluri proprii (2025)
495 k RON
≈ 98,2 k €
Angajați (2025)
2025
5,25 M RON
| 2013 | 44,1 k RON | Profit net: 556 RON |
|---|---|---|
| 2014 | 697 k RON | Profit net: 76,9 k RON |
| 2015 | 3,51 M RON | Profit net: 360 k RON |
| 2016 | 4,58 M RON | Profit net: 141 k RON |
| 2017 | 2,19 M RON | Profit net: 38,2 k RON |
| 2018 | 2,5 M RON | Profit net: 396 k RON |
| 2019 | 1,95 M RON | Profit net: 123 k RON |
| 2020 | 3,27 M RON | Profit net: 859 k RON |
| 2021 | 5,93 M RON | Profit net: 1,86 M RON |
| 2022 | 5,26 M RON | Profit net: 1,7 M RON |
| 2023 | 4,82 M RON | Profit net: 1,11 M RON |
| 2024 | 4,76 M RON | Profit net: 425 k RON |
| 2025 | 5,25 M RON | Profit net: 495 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 248 927 ≈ 1,04 M € | 494 662 ≈ 98,2 k € | 5 |
| 2024 | 4 757 132 ≈ 956 k € | 425 455 ≈ 85,5 k € | 5 |
| 2023 | 4 823 824 ≈ 975 k € | 1 107 822 ≈ 224 k € | 3 |
| 2022 | 5 256 604 ≈ 1,07 M € | 1 697 498 ≈ 344 k € | 3 |
| 2021 | 5 930 849 ≈ 1,21 M € | 1 859 363 ≈ 378 k € | 4 |
| 2020 | 3 274 959 ≈ 677 k € | 858 939 ≈ 178 k € | 4 |
| 2019 | 1 952 029 ≈ 411 k € | 122 521 ≈ 25,8 k € | 4 |
| 2018 | 2 498 013 ≈ 537 k € | 395 661 ≈ 85 k € | 4 |
| 2017 | 2 187 612 ≈ 479 k € | 38 236 ≈ 8,37 k € | 2 |
| 2016 | 4 578 413 ≈ 1,02 M € | 141 125 ≈ 31,4 k € | 1 |
| 2015 | 3 505 793 ≈ 789 k € | 360 254 ≈ 81 k € | 1 |
| 2014 | 696 888 ≈ 157 k € | 76 859 ≈ 17,3 k € | 1 |
| 2013 | 44 103 ≈ 9,98 k € | 556 ≈ 126 € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
9,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
100%
Ratio de liquidité générale
1,06
Rotation des actifs
1,17
Chiffre d'affaires / salarié
1,05 M RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2013-08-20 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 31275303. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L., CUI 31275303, nr. Reg. Com. J2013000495356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L. în 2025?
MAC'S MEDICAL SURGICAL S.R.L. (CUI 31275303) a avut o marjă de profit net de 9,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).