Classement en 2019 : Timiș n°5167CAEN 4941 n°7920
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2023-03-08
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2019)
887 k RON
≈ 187 k €
Profit net (2019)
163 k RON
≈ 34,5 k €
Capitaluri proprii (2019)
264 k RON
≈ 55,5 k €
Angajați (2019)
2019
887 k RON
| 2013 | 10,1 k RON | Profit net: -30,9 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 651 k RON | Profit net: 204 k RON |
| 2015 | 1,21 M RON | Profit net: 238 k RON |
| 2016 | 1,07 M RON | Profit net: 222 k RON |
| 2017 | 1,04 M RON | Profit net: 217 k RON |
| 2018 | 886 k RON | Profit net: 148 k RON |
| 2019 | 887 k RON | Profit net: 163 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 887 018 ≈ 187 k € | 163 499 ≈ 34,5 k € | 1 | ||||
| 2018 | 886 429 ≈ 190 k € | 148 268 ≈ 31,9 k € | 1 | ||||
| 2017 | 1 043 184 ≈ 228 k € | 217 052 ≈ 47,5 k € | 1 | ||||
| 2016 | 1 070 319 ≈ 238 k € | 221 982 ≈ 49,4 k € | 1 | ||||
| 2015 | 1 212 396 ≈ 273 k € | 238 348 ≈ 53,6 k € | 1 | ||||
| 2014 | 650 804 ≈ 146 k € | 203 816 ≈ 45,9 k € | — | ||||
| 2013 | 10 097 ≈ 2,28 k € | -30 871 ≈ -6,99 k € | 1 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2020 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2019
Marge bénéficiaire nette
18,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
62%
Ratio de liquidité générale
20,29
Rotation des actifs
3,21
Chiffre d'affaires / salarié
887 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- HOLOCON SOCIOTECH SRL
Administrateur commun : FAZEKAŞ ALEXANDRU-PAUL
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2020-05-28 | 2020-11-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 2013-03-01 | 2019-10-28 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma INTERDANUBIA SRL după CUI?
Cauți CUI 31263872. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTERDANUBIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru INTERDANUBIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea INTERDANUBIA SRL, CUI 31263872, nr. Reg. Com. J35/466/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are INTERDANUBIA SRL în 2019?
INTERDANUBIA SRL (CUI 31263872) a avut o marjă de profit net de 18,4% în 2019, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).