Retour à la recherche

BMF SECURITY SERVICES SRL

ActifAssujetti à la TVA

BMF SECURITY SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în București Sectorul 3. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 47.322.697 lei și un profit net de 584.146 lei cu 438 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31238739 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°2207CAEN 8001 n°18

Informations générales

NomBMF SECURITY SERVICES SRL
CUI31238739
N° d'immatriculationJ2013001938405
AdresseVITAN, 289, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Code CAEN principal8001
Date d'immatriculation15/02/2013
Administration fiscaleDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PÂRVU NICOLAEadministrator
TOMESCU GABRIELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

47,3 M RON

vs 42,6 M RON

≈ 9,39 M €

Profit net (2025)

584 k RON

vs 750 k RON

≈ 116 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,59 M RON

vs 1,75 M RON

≈ 315 k €

Angajați (2025)

438
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
47 322 697
≈ 9,39 M €
584 146
≈ 116 k €
438
2024
42 633 259
≈ 8,57 M €
750 100
≈ 151 k €
441
2023
37 304 496
≈ 7,54 M €
1 247 770
≈ 252 k €
442
2022
31 746 196
≈ 6,44 M €
184 690
≈ 37,5 k €
427
2021
28 471 467
≈ 5,79 M €
455 463
≈ 92,6 k €
431
2020
23 940 022
≈ 4,95 M €
960 798
≈ 199 k €
416
2019
23 059 394
≈ 4,86 M €
1 465 841
≈ 309 k €
422
2018
19 989 161
≈ 4,3 M €
1 607 272
≈ 345 k €
397
2017
8 498 242
≈ 1,86 M €
294 215
≈ 64,4 k €
247
2016
6 585 489
≈ 1,47 M €
720 820
≈ 161 k €
213
2015
1 646 080
≈ 370 k €
-261 515
≈ -58,8 k €
66
2014
335 415
≈ 75,5 k €
195 813
≈ 44,1 k €
—
2013
0
≈ 0 €
-2 110
≈ -477 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

36,8%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

5,2

Chiffre d'affaires / salarié

108 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BMF SECURITY SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 31238739. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BMF SECURITY SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BMF SECURITY SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BMF SECURITY SERVICES SRL, CUI 31238739, nr. Reg. Com. J2013001938405, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BMF SECURITY SERVICES SRL în 2025?

BMF SECURITY SERVICES SRL (CUI 31238739) a avut o marjă de profit net de 1,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).