Retour à la recherche

OUVERTURE COMMUNICATION SRL

Radiată

CUI: 31230646 · Santé financière

Classement en 2022 : Sălaj n°3000CAEN 7311 n°3888

Informations générales

NomOUVERTURE COMMUNICATION SRL
CUI31230646
N° d'immatriculationJ31/437/2014
AdresseVALCĂU DE JOS, 58, Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj
Code CAEN principal7311
Codes CAEN autorisés73118559
Date d'immatriculation22/12/2014
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
P***** F***** F*****administrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Radiată

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2022)

229 k RON

vs 291 k RON

≈ 46,4 k €

Profit net (2022)

151 k RON

vs 168 k RON

≈ 30,6 k €

Capitaluri proprii (2022)

151 k RON

vs 360 k RON

≈ 30,6 k €

Angajați (2022)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2022
228 888
≈ 46,4 k €
150 864
≈ 30,6 k €
1
2021
291 412
≈ 59,2 k €
168 443
≈ 34,2 k €
0
2020
315 025
≈ 65,1 k €
94 202
≈ 19,5 k €
0
2019
203 480
≈ 42,9 k €
95 995
≈ 20,2 k €
—
2018
205 419
≈ 44,1 k €
44 520
≈ 9,57 k €
1
2017
237 931
≈ 52,1 k €
36 284
≈ 7,94 k €
1
2016
174 340
≈ 38,8 k €
25 897
≈ 5,77 k €
3
2015
212 112
≈ 47,7 k €
104 239
≈ 23,5 k €
1
2014
59 720
≈ 13,4 k €
13 477
≈ 3,03 k €
1
2013
39 162
≈ 8,86 k €
10 477
≈ 2,37 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2024Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2023Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2022

Marge bénéficiaire nette

65,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

10,35

Rotation des actifs

1,38

Chiffre d'affaires / salarié

229 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-01-012023-12-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma OUVERTURE COMMUNICATION SRL după CUI?

Cauți CUI 31230646. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OUVERTURE COMMUNICATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru OUVERTURE COMMUNICATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea OUVERTURE COMMUNICATION SRL, CUI 31230646, nr. Reg. Com. J31/437/2014, sediu Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are OUVERTURE COMMUNICATION SRL în 2022?

OUVERTURE COMMUNICATION SRL (CUI 31230646) a avut o marjă de profit net de 65,9% în 2022, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).