Retour à la recherche

SILEMI & VALIN SRL

ActifAssujetti à la TVA

SILEMI & VALIN SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Sat Şag, Comuna Şag, Timiş. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri conform codului CAEN 4941.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31093123 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11594CAEN 4941 n°17360

Informations générales

NomSILEMI & VALIN SRL
CUI31093123
N° d'immatriculationJ2013000063357
AdresseII, 88, Sat Şag, Comuna Şag, Timiş
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation16/01/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

402 k RON

vs 630 k RON

≈ 79,9 k €

Profit net (2025)

112 k RON

vs 144 k RON

≈ 22,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,24 M RON

vs 1,16 M RON

≈ 246 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
402 458
≈ 79,9 k €
112 064
≈ 22,2 k €
0
2024
630 128
≈ 127 k €
144 380
≈ 29 k €
1
2023
813 858
≈ 165 k €
682 697
≈ 138 k €
1
2022
648 512
≈ 132 k €
197 396
≈ 40 k €
1
2021
597 380
≈ 121 k €
-14 956
≈ -3,04 k €
1
2020
649 342
≈ 134 k €
69 386
≈ 14,3 k €
1
2019
405 451
≈ 85,4 k €
5 662
≈ 1,19 k €
1
2018
68 406
≈ 14,7 k €
-171 385
≈ -36,8 k €
1
2017
18 568
≈ 4,06 k €
-162 151
≈ -35,5 k €
1
2016
137 050
≈ 30,5 k €
-67 039
≈ -14,9 k €
1
2015
26 115
≈ 5,88 k €
-64 070
≈ -14,4 k €
—
2014
17 194
≈ 3,87 k €
-35 116
≈ -7,9 k €
—
2013
86 090
≈ 19,5 k €
-11 930
≈ -2,7 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

9%

Ratio de liquidité générale

12,41

Rotation des actifs

0,3

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-01-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SILEMI & VALIN SRL după CUI?

Cauți CUI 31093123. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SILEMI & VALIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SILEMI & VALIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SILEMI & VALIN SRL, CUI 31093123, nr. Reg. Com. J2013000063357, sediu Sat Şag, Comuna Şag, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SILEMI & VALIN SRL în 2025?

SILEMI & VALIN SRL (CUI 31093123) a avut o marjă de profit net de 27,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).