Retour à la recherche

MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.010.660 lei și un profit net de 953.210 lei cu 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31035122 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1553CAEN 4120 n°1125

Informations générales

NomMCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL
CUI31035122
N° d'immatriculationJ2012003134358
AdresseCPT. DAMSESCU, 16, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation20/12/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
LEANCA ECATERINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,49 M RON

vs 7,01 M RON

≈ 1,29 M €

Profit net (2025)

150 k RON

vs 953 k RON

≈ 29,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

607 k RON

vs 2,95 M RON

≈ 120 k €

Angajați (2025)

13

2025

6,49 M RON

-7%față de 2024Profit net150 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20120 RONProfit net: -183 RON
20131,95 M RONProfit net: 178 k RON
2014938 k RONProfit net: 25,7 k RON
20152,01 M RONProfit net: 110 k RON
20162,2 M RONProfit net: 367 k RON
20174,92 M RONProfit net: 1,51 M RON
20181,8 M RONProfit net: 202 k RON
20191,14 M RONProfit net: 29,3 k RON
20202,93 M RONProfit net: -133 k RON
20214,42 M RONProfit net: 280 k RON
20225,81 M RONProfit net: 1,12 M RON
20237,02 M RONProfit net: 35,2 k RON
20247,01 M RONProfit net: 953 k RON
20256,49 M RONProfit net: 150 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 488 132
≈ 1,29 M €
150 084
≈ 29,8 k €
13
2024
7 010 660
≈ 1,41 M €
953 210
≈ 192 k €
12
2023
7 024 149
≈ 1,42 M €
35 162
≈ 7,11 k €
18
2022
5 812 045
≈ 1,18 M €
1 117 206
≈ 227 k €
7
2021
4 418 832
≈ 898 k €
280 290
≈ 57 k €
6
2020
2 928 912
≈ 606 k €
-133 003
≈ -27,5 k €
8
2019
1 143 562
≈ 241 k €
29 262
≈ 6,17 k €
3
2018
1 800 434
≈ 387 k €
201 939
≈ 43,4 k €
2
2017
4 923 877
≈ 1,08 M €
1 511 525
≈ 331 k €
2
2016
2 204 826
≈ 491 k €
367 448
≈ 81,8 k €
2
2015
2 009 077
≈ 452 k €
109 688
≈ 24,7 k €
1
2014
937 584
≈ 211 k €
25 721
≈ 5,79 k €
1
2013
1 954 937
≈ 442 k €
178 199
≈ 40,3 k €
1
2012
0
≈ 0 €
-183
≈ -41,1 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 19 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

24,7%

Ratio de liquidité générale

0,64

Rotation des actifs

1,2

Chiffre d'affaires / salarié

499 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-12-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 31035122. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL, CUI 31035122, nr. Reg. Com. J2012003134358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL în 2025?

MCI CONSTRUCT MANAGEMENT SRL (CUI 31035122) a avut o marjă de profit net de 2,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).