Retour à la recherche

CIVIL DRAWING SOLUTION SRL

ActifAssujetti à la TVA

CIVIL DRAWING SOLUTION SRL este o societate cu sediul în sat Lipănești, județul Prahova, înființată în anul 2012. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 402.432 lei și un profit net de 153.107 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30948495 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°7986CAEN 7112 n°5334

Informations générales

NomCIVIL DRAWING SOLUTION SRL
CUI30948495
N° d'immatriculationJ2012001809298
AdresseLIPĂNEŞTI, 475A, Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova
Code CAEN principal7112
Codes CAEN autorisés71117112741274138210
Date d'immatriculation26/11/2012
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

402 k RON

vs 260 k RON

≈ 79,9 k €

Profit net (2025)

153 k RON

vs 17,7 k RON

≈ 30,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

153 k RON

vs 132 k RON

≈ 30,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
402 432
≈ 79,9 k €
153 107
≈ 30,4 k €
1
2024
260 498
≈ 52,4 k €
17 690
≈ 3,56 k €
1
2023
422 692
≈ 85,5 k €
182 761
≈ 36,9 k €
1
2022
213 423
≈ 43,3 k €
132 671
≈ 26,9 k €
1
2021
313 138
≈ 63,6 k €
72 881
≈ 14,8 k €
1
2020
185 228
≈ 38,3 k €
87 014
≈ 18 k €
1
2019
273 669
≈ 57,7 k €
135 317
≈ 28,5 k €
1
2018
205 491
≈ 44,2 k €
144 190
≈ 31 k €
1
2017
143 459
≈ 31,4 k €
74 795
≈ 16,4 k €
1
2016
140 981
≈ 31,4 k €
73 725
≈ 16,4 k €
1
2015
100 088
≈ 22,5 k €
41 575
≈ 9,35 k €
1
2014
109 147
≈ 24,6 k €
14 835
≈ 3,34 k €
1
2013
98 734
≈ 22,3 k €
12 096
≈ 2,74 k €
1
2012
9 900
≈ 2,22 k €
-2 177
≈ -489 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

38%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

1,35

Rotation des actifs

1,23

Chiffre d'affaires / salarié

402 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-12-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CIVIL DRAWING SOLUTION SRL după CUI?

Cauți CUI 30948495. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CIVIL DRAWING SOLUTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CIVIL DRAWING SOLUTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CIVIL DRAWING SOLUTION SRL, CUI 30948495, nr. Reg. Com. J2012001809298, sediu Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CIVIL DRAWING SOLUTION SRL în 2025?

CIVIL DRAWING SOLUTION SRL (CUI 30948495) a avut o marjă de profit net de 38% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).