Retour à la recherche

CLEAN TEHNOLOGY SRL

ActifAssujetti à la TVA

CLEAN TEHNOLOGY SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Vlaha, comuna Savadisla, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.612.770 lei și un profit net de 410.410 lei cu 16 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30905079 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°6587CAEN 8121 n°313

Informations générales

NomCLEAN TEHNOLOGY SRL
CUI30905079
N° d'immatriculationJ12/3069/2012
AdresseVLAHA, 257, Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj
Code CAEN principal8121
Date d'immatriculation14/11/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
KOVACS LILLA NORAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,33 M RON

vs 1,61 M RON

≈ 265 k €

Profit net (2025)

170 k RON

vs 410 k RON

≈ 33,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

170 k RON

vs 411 k RON

≈ 33,8 k €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 333 351
≈ 265 k €
169 835
≈ 33,7 k €
14
2024
1 612 770
≈ 324 k €
410 410
≈ 82,5 k €
16
2023
1 554 092
≈ 314 k €
435 376
≈ 88 k €
16
2022
1 331 476
≈ 270 k €
411 176
≈ 83,4 k €
15
2021
949 490
≈ 193 k €
252 843
≈ 51,4 k €
17
2020
898 637
≈ 186 k €
177 023
≈ 36,6 k €
17
2019
972 980
≈ 205 k €
186 865
≈ 39,4 k €
20
2018
1 031 797
≈ 222 k €
228 873
≈ 49,2 k €
21
2017
1 094 959
≈ 240 k €
251 146
≈ 55 k €
22
2016
985 196
≈ 219 k €
178 878
≈ 39,8 k €
23
2015
810 676
≈ 182 k €
48 968
≈ 11 k €
22
2014
725 196
≈ 163 k €
-1 711
≈ -385 €
21
2013
669 953
≈ 152 k €
39 191
≈ 8,87 k €
19
2012
40 681
≈ 9,13 k €
9 022
≈ 2,02 k €
18

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,95

Rotation des actifs

4,08

Chiffre d'affaires / salarié

95,2 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-12-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLEAN TEHNOLOGY SRL după CUI?

Cauți CUI 30905079. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLEAN TEHNOLOGY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLEAN TEHNOLOGY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CLEAN TEHNOLOGY SRL, CUI 30905079, nr. Reg. Com. J12/3069/2012, sediu Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLEAN TEHNOLOGY SRL în 2025?

CLEAN TEHNOLOGY SRL (CUI 30905079) a avut o marjă de profit net de 12,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).