EMPRODASIG SRL
EMPRODASIG SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6622 și în anul 2024 a înregistrat o cifră de afaceri de 168.686 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30803036 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°19184CAEN 6622 n°1608
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
170 k RON
≈ 33,8 k €
Profit net (2025)
35,5 k RON
≈ 7,05 k €
Capitaluri proprii (2025)
60,7 k RON
≈ 12,1 k €
Angajați (2025)
2025
170 k RON
| 2012 | 9,95 k RON | Profit net: 5,31 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 63,4 k RON | Profit net: 10,3 k RON |
| 2014 | 92,4 k RON | Profit net: 32,7 k RON |
| 2015 | 95,1 k RON | Profit net: 52,5 k RON |
| 2016 | 84,1 k RON | Profit net: 22,8 k RON |
| 2017 | 88,8 k RON | Profit net: 26,6 k RON |
| 2018 | 105 k RON | Profit net: 21,2 k RON |
| 2019 | 122 k RON | Profit net: 24,3 k RON |
| 2020 | 117 k RON | Profit net: 64,3 k RON |
| 2021 | 134 k RON | Profit net: 98 k RON |
| 2022 | 148 k RON | Profit net: 101 k RON |
| 2023 | 131 k RON | Profit net: 22,2 k RON |
| 2024 | 169 k RON | Profit net: 44,8 k RON |
| 2025 | 170 k RON | Profit net: 35,5 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 170 317 ≈ 33,8 k € | 35 513 ≈ 7,05 k € | 1 |
| 2024 | 168 686 ≈ 33,9 k € | 44 798 ≈ 9,01 k € | 1 |
| 2023 | 131 267 ≈ 26,5 k € | 22 189 ≈ 4,49 k € | 1 |
| 2022 | 148 054 ≈ 30 k € | 100 667 ≈ 20,4 k € | 1 |
| 2021 | 134 051 ≈ 27,2 k € | 97 994 ≈ 19,9 k € | 0 |
| 2020 | 117 335 ≈ 24,3 k € | 64 324 ≈ 13,3 k € | 1 |
| 2019 | 122 105 ≈ 25,7 k € | 24 277 ≈ 5,12 k € | 1 |
| 2018 | 105 335 ≈ 22,6 k € | 21 183 ≈ 4,55 k € | 1 |
| 2017 | 88 849 ≈ 19,4 k € | 26 562 ≈ 5,81 k € | 1 |
| 2016 | 84 138 ≈ 18,7 k € | 22 760 ≈ 5,07 k € | 2 |
| 2015 | 95 139 ≈ 21,4 k € | 52 477 ≈ 11,8 k € | 2 |
| 2014 | 92 396 ≈ 20,8 k € | 32 674 ≈ 7,35 k € | 0 |
| 2013 | 63 375 ≈ 14,3 k € | 10 297 ≈ 2,33 k € | 1 |
| 2012 | 9 947 ≈ 2,23 k € | 5 307 ≈ 1,19 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
20,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
58,5%
Ratio de liquidité générale
5,15
Rotation des actifs
2,26
Chiffre d'affaires / salarié
170 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ANAM LONG IMAGE S.R.L.
Administrateur commun : PORODAN MELANIA
Întrebări frecvente
Cum verific firma EMPRODASIG SRL după CUI?
Cauți CUI 30803036. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMPRODASIG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru EMPRODASIG SRL?
Datele de facturare sunt denumirea EMPRODASIG SRL, CUI 30803036, nr. Reg. Com. J35/2569/2012, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are EMPRODASIG SRL în 2025?
EMPRODASIG SRL (CUI 30803036) a avut o marjă de profit net de 20,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).