Retour à la recherche

MEDICARE CENTER S.R.L.

Actif

MEDICARE CENTER S.R.L. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Compania are ca activitate principală asistența stomatologică și a înregistrat cifra de afaceri de 1.192.800 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30757045 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°1690CAEN 8623 n°1284

Informations générales

NomMEDICARE CENTER S.R.L.
CUI30757045
N° d'immatriculationJ2012000923205
AdresseMIHAIL KOGĂLNICEANU, 2-4, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal8623
Date d'immatriculation08/10/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 M RON

vs 1,1 M RON

≈ 237 k €

Profit net (2025)

145 k RON

vs 105 k RON

≈ 28,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

428 k RON

vs 283 k RON

≈ 84,9 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 192 800
≈ 237 k €
144 898
≈ 28,8 k €
2
2024
1 101 350
≈ 221 k €
105 225
≈ 21,2 k €
2
2023
1 002 200
≈ 203 k €
73 072
≈ 14,8 k €
2
2022
1 012 270
≈ 205 k €
-131 045
≈ -26,6 k €
2
2021
979 300
≈ 199 k €
4 431
≈ 901 €
2
2020
575 350
≈ 119 k €
14 022
≈ 2,9 k €
2
2019
986 475
≈ 208 k €
75 382
≈ 15,9 k €
2
2018
834 400
≈ 179 k €
48 242
≈ 10,4 k €
2
2017
590 475
≈ 129 k €
52 715
≈ 11,5 k €
2
2016
403 860
≈ 89,9 k €
50 289
≈ 11,2 k €
1
2015
220 690
≈ 49,6 k €
1 391
≈ 313 €
1
2014
159 200
≈ 35,8 k €
35 333
≈ 7,95 k €
1
2013
51 944
≈ 11,8 k €
-35 244
≈ -7,98 k €
2
2012
13 500
≈ 3,03 k €
-1 983
≈ -445 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

33,9%

Ratio de liquidité générale

5,66

Rotation des actifs

2,41

Chiffre d'affaires / salarié

596 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDICARE CENTER S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 30757045. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDICARE CENTER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDICARE CENTER S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MEDICARE CENTER S.R.L., CUI 30757045, nr. Reg. Com. J2012000923205, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDICARE CENTER S.R.L. în 2025?

MEDICARE CENTER S.R.L. (CUI 30757045) a avut o marjă de profit net de 12,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).