EPICCODERS SRL
EPICCODERS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6201.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30746194 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°14034CAEN 6201 n°7615
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
307 k RON
≈ 60,9 k €
Profit net (2025)
25,2 k RON
≈ 5 k €
Capitaluri proprii (2025)
123 k RON
≈ 24,5 k €
Angajați (2025)
2025
307 k RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -2,6 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 79,4 k RON | Profit net: 43,2 k RON |
| 2014 | 76,9 k RON | Profit net: 11,6 k RON |
| 2015 | 79,4 k RON | Profit net: 43,2 k RON |
| 2016 | 155 k RON | Profit net: 63,5 k RON |
| 2017 | 11,3 k RON | Profit net: -74,1 k RON |
| 2018 | 74,4 k RON | Profit net: -8,11 k RON |
| 2019 | 53,1 k RON | Profit net: -32,8 k RON |
| 2020 | 101 k RON | Profit net: 29,9 k RON |
| 2021 | 157 k RON | Profit net: 105 k RON |
| 2022 | 56,5 k RON | Profit net: -5,29 k RON |
| 2023 | 93,4 k RON | Profit net: -15,5 k RON |
| 2024 | 275 k RON | Profit net: 35,6 k RON |
| 2025 | 307 k RON | Profit net: 25,2 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 306 754 ≈ 60,9 k € | 25 192 ≈ 5 k € | 1 |
| 2024 | 275 481 ≈ 55,4 k € | 35 643 ≈ 7,16 k € | 1 |
| 2023 | 93 406 ≈ 18,9 k € | -15 478 ≈ -3,13 k € | 1 |
| 2022 | 56 456 ≈ 11,4 k € | -5 288 ≈ -1,07 k € | 1 |
| 2021 | 156 820 ≈ 31,9 k € | 104 504 ≈ 21,2 k € | 1 |
| 2020 | 101 256 ≈ 20,9 k € | 29 853 ≈ 6,17 k € | 1 |
| 2019 | 53 108 ≈ 11,2 k € | -32 776 ≈ -6,91 k € | 1 |
| 2018 | 74 445 ≈ 16 k € | -8 113 ≈ -1,74 k € | 1 |
| 2017 | 11 323 ≈ 2,48 k € | -74 116 ≈ -16,2 k € | 1 |
| 2016 | 155 451 ≈ 34,6 k € | 63 492 ≈ 14,1 k € | 2 |
| 2015 | 79 354 ≈ 17,9 k € | 43 194 ≈ 9,72 k € | 2 |
| 2014 | 76 889 ≈ 17,3 k € | 11 591 ≈ 2,61 k € | 3 |
| 2013 | 79 354 ≈ 18 k € | 43 194 ≈ 9,77 k € | 2 |
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -2 603 ≈ -584 € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
8,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
20,4%
Ratio de liquidité générale
4,58
Rotation des actifs
1,94
Chiffre d'affaires / salarié
307 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Întrebări frecvente
Cum verific firma EPICCODERS SRL după CUI?
Cauți CUI 30746194. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EPICCODERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru EPICCODERS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea EPICCODERS SRL, CUI 30746194, nr. Reg. Com. J2012002448355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are EPICCODERS SRL în 2025?
EPICCODERS SRL (CUI 30746194) a avut o marjă de profit net de 8,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).