Classement en 2018 : Timiș n°11181CAEN 7490 n°1117
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Radiată
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2018)
200 k RON
≈ 42,9 k €
Profit net (2018)
116 k RON
≈ 24,8 k €
Capitaluri proprii (2018)
117 k RON
≈ 25,1 k €
Angajați (2018)
2018
200 k RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -5,06 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 275 k RON | Profit net: 198 k RON |
| 2014 | 164 k RON | Profit net: 104 k RON |
| 2015 | 147 k RON | Profit net: 109 k RON |
| 2016 | 188 k RON | Profit net: 148 k RON |
| 2017 | 205 k RON | Profit net: 158 k RON |
| 2018 | 200 k RON | Profit net: 116 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 199 566 ≈ 42,9 k € | 115 536 ≈ 24,8 k € | 1 | ||||
| 2017 | 204 731 ≈ 44,8 k € | 158 177 ≈ 34,6 k € | 2 | ||||
| 2016 | 188 076 ≈ 41,9 k € | 147 616 ≈ 32,9 k € | 2 | ||||
| 2015 | 146 928 ≈ 33,1 k € | 108 723 ≈ 24,5 k € | 2 | ||||
| 2014 | 164 280 ≈ 37 k € | 103 730 ≈ 23,3 k € | 2 | ||||
| 2013 | 275 325 ≈ 62,3 k € | 198 187 ≈ 44,8 k € | 3 | ||||
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -5 061 ≈ -1,14 k € | 1 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2020 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2019 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2018
Marge bénéficiaire nette
57,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99%
Ratio de liquidité générale
12,75
Rotation des actifs
1,58
Chiffre d'affaires / salarié
200 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2012-10-10 | 2019-11-19 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MODVIN ENERGY SRL după CUI?
Cauți CUI 30729061. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MODVIN ENERGY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MODVIN ENERGY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MODVIN ENERGY SRL, CUI 30729061, nr. Reg. Com. J35/2401/2012, sediu Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MODVIN ENERGY SRL în 2018?
MODVIN ENERGY SRL (CUI 30729061) a avut o marjă de profit net de 57,9% în 2018, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).