Retour à la recherche

STOMESTET STUDY SRL

ActifAssujetti à la TVA

STOMESTET STUDY SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca. Activitatea principală este codul CAEN 8230 și firma are un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30722233 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°13382CAEN 8230 n°418

Informations générales

NomSTOMESTET STUDY SRL
CUI30722233
N° d'immatriculationJ2012002626128
AdresseIon C. Brătianu, 17, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal8230
Date d'immatriculation28/09/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

451 k RON

vs 488 k RON

≈ 89,5 k €

Profit net (2025)

82,3 k RON

vs 59,5 k RON

≈ 16,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

85,5 k RON

vs 188 k RON

≈ 17 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
450 886
≈ 89,5 k €
82 272
≈ 16,3 k €
1
2024
487 753
≈ 98 k €
59 466
≈ 12 k €
1
2023
527 155
≈ 107 k €
92 167
≈ 18,6 k €
1
2022
618 907
≈ 126 k €
196 466
≈ 39,8 k €
1
2021
655 949
≈ 133 k €
289 866
≈ 58,9 k €
1
2020
264 564
≈ 54,7 k €
132 292
≈ 27,3 k €
1
2019
298 384
≈ 62,9 k €
120 736
≈ 25,4 k €
1
2018
285 361
≈ 61,3 k €
132 199
≈ 28,4 k €
1
2017
219 088
≈ 48 k €
90 744
≈ 19,9 k €
1
2016
214 924
≈ 47,9 k €
125 225
≈ 27,9 k €
1
2015
146 036
≈ 32,9 k €
52 676
≈ 11,9 k €
1
2014
192 321
≈ 43,3 k €
81 120
≈ 18,3 k €
1
2013
139 897
≈ 31,7 k €
52 810
≈ 12 k €
1
2012
22 678
≈ 5,09 k €
16 154
≈ 3,63 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

96,3%

Ratio de liquidité générale

1,32

Rotation des actifs

1,5

Chiffre d'affaires / salarié

451 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STOMESTET STUDY SRL după CUI?

Cauți CUI 30722233. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STOMESTET STUDY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STOMESTET STUDY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STOMESTET STUDY SRL, CUI 30722233, nr. Reg. Com. J2012002626128, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STOMESTET STUDY SRL în 2025?

STOMESTET STUDY SRL (CUI 30722233) a avut o marjă de profit net de 18,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).