AS STUDIO CO S.R.L.
AS STUDIO CO S.R.L. este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Slobozia, județul Ialomița. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 70.748.549 lei și profitul net a fost de 6.920.280 lei cu 43 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30597653 · Santé financière
Classement en 2025 : Ialomița n°28CAEN 4100 n°129
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
70,7 M RON
≈ 14 M €
Profit net (2025)
6,92 M RON
≈ 1,37 M €
Capitaluri proprii (2025)
7,41 M RON
≈ 1,47 M €
Angajați (2025)
2025
70,7 M RON
| 2012 | 86,7 k RON | Profit net: 51,6 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 187 k RON | Profit net: 125 k RON |
| 2014 | 190 k RON | Profit net: 52,9 k RON |
| 2015 | 149 k RON | Profit net: 85,7 k RON |
| 2016 | 213 k RON | Profit net: 90 k RON |
| 2017 | 16,8 k RON | Profit net: -49,5 k RON |
| 2018 | 3,42 M RON | Profit net: 1,89 M RON |
| 2019 | 8,33 M RON | Profit net: 2,76 M RON |
| 2020 | 8 M RON | Profit net: 835 k RON |
| 2021 | 2,09 M RON | Profit net: 441 k RON |
| 2022 | 8,4 M RON | Profit net: 1,85 M RON |
| 2023 | 14,6 M RON | Profit net: 913 k RON |
| 2024 | 36,2 M RON | Profit net: 5,91 M RON |
| 2025 | 70,7 M RON | Profit net: 6,92 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 70 748 549 ≈ 14 M € | 6 920 280 ≈ 1,37 M € | 43 |
| 2024 | 36 210 323 ≈ 7,28 M € | 5 908 204 ≈ 1,19 M € | 63 |
| 2023 | 14 645 005 ≈ 2,96 M € | 913 041 ≈ 185 k € | 39 |
| 2022 | 8 398 248 ≈ 1,7 M € | 1 853 051 ≈ 376 k € | 13 |
| 2021 | 2 093 690 ≈ 426 k € | 441 061 ≈ 89,6 k € | 8 |
| 2020 | 7 999 738 ≈ 1,65 M € | 835 080 ≈ 173 k € | 9 |
| 2019 | 8 326 270 ≈ 1,75 M € | 2 761 406 ≈ 582 k € | 2 |
| 2018 | 3 417 984 ≈ 734 k € | 1 886 183 ≈ 405 k € | 2 |
| 2017 | 16 800 ≈ 3,68 k € | -49 500 ≈ -10,8 k € | 2 |
| 2016 | 213 250 ≈ 47,5 k € | 89 977 ≈ 20 k € | 1 |
| 2015 | 149 478 ≈ 33,6 k € | 85 699 ≈ 19,3 k € | 1 |
| 2014 | 190 064 ≈ 42,8 k € | 52 936 ≈ 11,9 k € | 1 |
| 2013 | 186 648 ≈ 42,2 k € | 124 896 ≈ 28,3 k € | 2 |
| 2012 | 86 740 ≈ 19,5 k € | 51 570 ≈ 11,6 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
9,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
93,4%
Ratio de liquidité générale
1,4
Rotation des actifs
1,05
Chiffre d'affaires / salarié
1,65 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- NOVA SWISS DEVELOPMENT S.R.L.
Administrateur commun : IONESCU ANDREEA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2018-08-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AS STUDIO CO S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 30597653. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AS STUDIO CO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AS STUDIO CO S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea AS STUDIO CO S.R.L., CUI 30597653, nr. Reg. Com. J2012000337215, sediu Municipiul Slobozia, Ialomiţa.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AS STUDIO CO S.R.L. în 2025?
AS STUDIO CO S.R.L. (CUI 30597653) a avut o marjă de profit net de 9,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).