Retour à la recherche

SANZIENE LB SHOPS SRL

ActifAssujetti à la TVA

SANZIENE LB SHOPS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Preajba, comuna Malu Mare, județul Dolj. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al îmbrăcămintei, având o cifră de afaceri de 278.212 lei în anul 2024.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30544772 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°9209CAEN 4771 n°2175

Informations générales

NomSANZIENE LB SHOPS SRL
CUI30544772
N° d'immatriculationJ2012001265160
AdressePLATANULUI, 34, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
Code CAEN principal4771
Codes CAEN autorisés47124771477247774778
Date d'immatriculation13/08/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

224 k RON

vs 278 k RON

≈ 44,5 k €

Profit net (2025)

57,7 k RON

vs -7,16 k RON

≈ 11,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

176 k RON

vs 118 k RON

≈ 34,9 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
224 025
≈ 44,5 k €
57 666
≈ 11,4 k €
0
2024
278 212
≈ 55,9 k €
-7 162
≈ -1,44 k €
1
2023
415 812
≈ 84,1 k €
89 496
≈ 18,1 k €
1
2022
265 481
≈ 53,8 k €
35 548
≈ 7,21 k €
—
2021
185 107
≈ 37,6 k €
3 299
≈ 670 €
1
2020
124 491
≈ 25,7 k €
20 517
≈ 4,24 k €
1
2019
230 067
≈ 48,5 k €
27 949
≈ 5,89 k €
1
2018
136 392
≈ 29,3 k €
919
≈ 197 €
1
2017
163 190
≈ 35,7 k €
1 915
≈ 419 €
1
2016
153 054
≈ 34,1 k €
5 462
≈ 1,22 k €
1
2015
172 889
≈ 38,9 k €
22 949
≈ 5,16 k €
1
2014
114 228
≈ 25,7 k €
7 285
≈ 1,64 k €
1
2013
136 327
≈ 30,9 k €
-11 449
≈ -2,59 k €
2
2012
76 196
≈ 17,1 k €
-7 736
≈ -1,74 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

32,8%

Ratio de liquidité générale

5,99

Rotation des actifs

1,08

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANZIENE LB SHOPS SRL după CUI?

Cauți CUI 30544772. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANZIENE LB SHOPS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANZIENE LB SHOPS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANZIENE LB SHOPS SRL, CUI 30544772, nr. Reg. Com. J2012001265160, sediu Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANZIENE LB SHOPS SRL în 2025?

SANZIENE LB SHOPS SRL (CUI 30544772) a avut o marjă de profit net de 25,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).