Retour à la recherche

DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL

Actif

DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Ploiești. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 582.125 lei și profitul net a fost de 476.116 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30413890 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°6676CAEN 6622 n°276

Informations générales

NomDESTINE INSURANCES CONSULTING SRL
CUI30413890
N° d'immatriculationJ2012001055291
AdresseTORCĂTORI, 2B, Municipiul Ploieşti, Prahova
Code CAEN principal6622
Date d'immatriculation10/07/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BOCĂNESCU ROMEOadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

560 k RON

vs 582 k RON

≈ 111 k €

Profit net (2025)

456 k RON

vs 476 k RON

≈ 90,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

459 k RON

vs 476 k RON

≈ 91,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
559 636
≈ 111 k €
456 447
≈ 90,6 k €
1
2024
582 125
≈ 117 k €
476 116
≈ 95,7 k €
—
2023
755 834
≈ 153 k €
608 650
≈ 123 k €
—
2022
836 813
≈ 170 k €
765 292
≈ 155 k €
1
2021
474 814
≈ 96,5 k €
423 140
≈ 86 k €
1
2020
503 436
≈ 104 k €
430 066
≈ 88,9 k €
1
2019
203 388
≈ 42,9 k €
184 255
≈ 38,8 k €
—
2018
155 221
≈ 33,4 k €
126 954
≈ 27,3 k €
—
2017
308 934
≈ 67,6 k €
277 830
≈ 60,8 k €
—
2016
450 270
≈ 100 k €
398 866
≈ 88,8 k €
—
2015
289 976
≈ 65,2 k €
261 563
≈ 58,8 k €
—
2014
278 380
≈ 62,6 k €
242 852
≈ 54,6 k €
—
2013
289 121
≈ 65,4 k €
256 178
≈ 58 k €
1
2012
388 225
≈ 87,1 k €
374 282
≈ 84 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

81,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,4%

Ratio de liquidité générale

20,59

Rotation des actifs

1,16

Chiffre d'affaires / salarié

560 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 30413890. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL, CUI 30413890, nr. Reg. Com. J2012001055291, sediu Municipiul Ploieşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL în 2025?

DESTINE INSURANCES CONSULTING SRL (CUI 30413890) a avut o marjă de profit net de 81,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).