Retour à la recherche

MEDIAMUSIC EVENTS SRL

Actif

MEDIAMUSIC EVENTS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 243.213 lei și un profit net de 595 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30390770 · Santé financière

Classement en 2025 : Sălaj n°3374CAEN 9002 n°387

Informations générales

NomMEDIAMUSIC EVENTS SRL
CUI30390770
N° d'immatriculationJ2012000284317
Adresse398, Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj
Code CAEN principal9039
Date d'immatriculation04/07/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

243 k RON

vs 187 k RON

≈ 48,3 k €

Profit net (2025)

595 RON

vs -62,4 k RON

≈ 118 €

Capitaluri proprii (2025)

21,7 k RON

vs 21,1 k RON

≈ 4,31 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
243 213
≈ 48,3 k €
595
≈ 118 €
1
2024
187 398
≈ 37,7 k €
-62 423
≈ -12,5 k €
1
2023
165 434
≈ 33,4 k €
-28 655
≈ -5,79 k €
1
2022
183 628
≈ 37,2 k €
6 274
≈ 1,27 k €
1
2021
148 737
≈ 30,2 k €
106 270
≈ 21,6 k €
1
2020
116 394
≈ 24,1 k €
10 810
≈ 2,23 k €
1
2019
129 633
≈ 27,3 k €
-43 325
≈ -9,13 k €
1
2018
116 058
≈ 24,9 k €
-102 558
≈ -22 k €
1
2017
123 072
≈ 26,9 k €
-38 770
≈ -8,49 k €
1
2016
166 212
≈ 37 k €
-593
≈ -132 €
1
2015
116 857
≈ 26,3 k €
48 067
≈ 10,8 k €
1
2014
106 843
≈ 24 k €
25 840
≈ 5,81 k €
1
2013
70 350
≈ 15,9 k €
9 786
≈ 2,21 k €
1
2012
140 408
≈ 31,5 k €
130 118
≈ 29,2 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2,7%

Ratio de liquidité générale

0,58

Rotation des actifs

2,43

Chiffre d'affaires / salarié

243 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MEDIAMUSIC EVENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 30390770. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MEDIAMUSIC EVENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MEDIAMUSIC EVENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MEDIAMUSIC EVENTS SRL, CUI 30390770, nr. Reg. Com. J2012000284317, sediu Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MEDIAMUSIC EVENTS SRL în 2025?

MEDIAMUSIC EVENTS SRL (CUI 30390770) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).