Retour à la recherche

HQ DENTAL SRL

Actif

HQ DENTAL SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.124.591 lei și un profit net de 178.740 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30340977 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°7471CAEN 8623 n°1369

Informations générales

NomHQ DENTAL SRL
CUI30340977
N° d'immatriculationJ2012001662127
AdresseFÂNTÂNELE, 8, Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj
Code CAEN principal8623
Codes CAEN autorisés8559862386918697
Date d'immatriculation21/06/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,12 M RON

vs 965 k RON

≈ 223 k €

Profit net (2025)

179 k RON

vs 115 k RON

≈ 35,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

179 k RON

vs 115 k RON

≈ 35,5 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 124 591
≈ 223 k €
178 740
≈ 35,5 k €
2
2024
965 124
≈ 194 k €
115 175
≈ 23,2 k €
3
2023
771 247
≈ 156 k €
165 124
≈ 33,4 k €
3
2022
565 725
≈ 115 k €
101 363
≈ 20,6 k €
4
2021
391 932
≈ 79,7 k €
53 952
≈ 11 k €
4
2020
262 842
≈ 54,3 k €
35 850
≈ 7,41 k €
2
2019
315 236
≈ 66,4 k €
60 329
≈ 12,7 k €
3
2018
246 414
≈ 53 k €
90 760
≈ 19,5 k €
1
2017
231 850
≈ 50,8 k €
56 313
≈ 12,3 k €
3
2016
234 977
≈ 52,3 k €
76 587
≈ 17,1 k €
4
2015
93 483
≈ 21 k €
12 642
≈ 2,84 k €
3
2014
0
≈ 0 €
-17 095
≈ -3,85 k €
—
2013
0
≈ 0 €
-367
≈ -83,1 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,8

Rotation des actifs

2,53

Chiffre d'affaires / salarié

562 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma HQ DENTAL SRL după CUI?

Cauți CUI 30340977. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HQ DENTAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HQ DENTAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HQ DENTAL SRL, CUI 30340977, nr. Reg. Com. J2012001662127, sediu Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HQ DENTAL SRL în 2025?

HQ DENTAL SRL (CUI 30340977) a avut o marjă de profit net de 15,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).