INOXART STYLE S.R.L.
INOXART STYLE S.R.L. este o companie înființată în anul 2019 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.320.202 lei și un profit net de 314.322 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30330906 · Santé financière
Classement en 2025 : București n°30951CAEN 7410 n°135
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,02 M RON
≈ 202 k €
Profit net (2025)
363 k RON
≈ 72,1 k €
Capitaluri proprii (2025)
524 k RON
≈ 104 k €
Angajați (2025)
2025
1,02 M RON
| 2012 | 247 k RON | Profit net: 18,7 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 711 k RON | Profit net: 73,3 k RON |
| 2014 | 753 k RON | Profit net: 48,5 k RON |
| 2015 | 916 k RON | Profit net: 74,7 k RON |
| 2016 | 1,03 M RON | Profit net: 120 k RON |
| 2017 | 743 k RON | Profit net: 3,3 k RON |
| 2019 | 1,14 M RON | Profit net: 103 k RON |
| 2020 | 1,3 M RON | Profit net: 209 k RON |
| 2021 | 1,92 M RON | Profit net: 272 k RON |
| 2022 | 2,28 M RON | Profit net: 961 k RON |
| 2023 | 815 k RON | Profit net: 2,8 k RON |
| 2024 | 1,32 M RON | Profit net: 314 k RON |
| 2025 | 1,02 M RON | Profit net: 363 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 016 864 ≈ 202 k € | 363 044 ≈ 72,1 k € | 1 |
| 2024 | 1 320 202 ≈ 265 k € | 314 322 ≈ 63,2 k € | 2 |
| 2023 | 814 655 ≈ 165 k € | 2 803 ≈ 567 € | 3 |
| 2022 | 2 282 251 ≈ 463 k € | 961 418 ≈ 195 k € | 8 |
| 2021 | 1 916 847 ≈ 390 k € | 272 391 ≈ 55,4 k € | 10 |
| 2020 | 1 303 560 ≈ 269 k € | 208 807 ≈ 43,2 k € | 0 |
| 2019 | 1 135 272 ≈ 239 k € | 103 091 ≈ 21,7 k € | 10 |
| 2017 | 743 156 ≈ 163 k € | 3 299 ≈ 722 € | 10 |
| 2016 | 1 026 294 ≈ 229 k € | 120 441 ≈ 26,8 k € | 12 |
| 2015 | 916 168 ≈ 206 k € | 74 713 ≈ 16,8 k € | 14 |
| 2014 | 753 403 ≈ 170 k € | 48 499 ≈ 10,9 k € | 12 |
| 2013 | 710 936 ≈ 161 k € | 73 280 ≈ 16,6 k € | 14 |
| 2012 | 247 483 ≈ 55,5 k € | 18 678 ≈ 4,19 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
35,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
69,3%
Ratio de liquidité générale
0,62
Rotation des actifs
0,61
Chiffre d'affaires / salarié
1,02 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- BRENNCO S.R.L.
Administrateur commun : MURAFA-BENGA OCTAVIAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2012-08-22 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma INOXART STYLE S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 30330906. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INOXART STYLE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru INOXART STYLE S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea INOXART STYLE S.R.L., CUI 30330906, nr. Reg. Com. J2019010627406, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are INOXART STYLE S.R.L. în 2025?
INOXART STYLE S.R.L. (CUI 30330906) a avut o marjă de profit net de 35,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).