FN INSURANCE SRL
FN INSURANCE SRL este o companie cu sediul în municipiul Timișoara, înființată în anul 2012. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 205.418 lei și un profit net de -8640 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30315779 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°17647CAEN 6622 n°1289
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
205 k RON
≈ 40,8 k €
Profit net (2025)
-8,64 k RON
≈ -1,71 k €
Capitaluri proprii (2025)
32,9 k RON
≈ 6,52 k €
Angajați (2025)
2025
205 k RON
| 2012 | 3,27 k RON | Profit net: -6,39 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 39,5 k RON | Profit net: -981 RON |
| 2014 | 68,1 k RON | Profit net: 1,2 k RON |
| 2015 | 110 k RON | Profit net: 14,5 k RON |
| 2016 | 122 k RON | Profit net: 17,2 k RON |
| 2017 | 193 k RON | Profit net: 87,1 k RON |
| 2018 | 199 k RON | Profit net: 50 k RON |
| 2019 | 180 k RON | Profit net: 32,6 k RON |
| 2020 | 227 k RON | Profit net: 88 k RON |
| 2021 | 300 k RON | Profit net: 156 k RON |
| 2022 | 257 k RON | Profit net: 120 k RON |
| 2023 | 173 k RON | Profit net: -26,2 k RON |
| 2024 | 188 k RON | Profit net: -11,9 k RON |
| 2025 | 205 k RON | Profit net: -8,64 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 205 418 ≈ 40,8 k € | -8 640 ≈ -1,71 k € | 1 |
| 2024 | 188 441 ≈ 37,9 k € | -11 896 ≈ -2,39 k € | 0 |
| 2023 | 173 425 ≈ 35,1 k € | -26 193 ≈ -5,3 k € | 0 |
| 2022 | 257 336 ≈ 52,2 k € | 119 777 ≈ 24,3 k € | 1 |
| 2021 | 299 508 ≈ 60,9 k € | 155 604 ≈ 31,6 k € | 1 |
| 2020 | 226 905 ≈ 46,9 k € | 87 986 ≈ 18,2 k € | 1 |
| 2019 | 179 970 ≈ 37,9 k € | 32 634 ≈ 6,88 k € | 2 |
| 2018 | 198 787 ≈ 42,7 k € | 50 049 ≈ 10,8 k € | 1 |
| 2017 | 193 196 ≈ 42,3 k € | 87 093 ≈ 19,1 k € | 1 |
| 2016 | 122 050 ≈ 27,2 k € | 17 234 ≈ 3,84 k € | 1 |
| 2015 | 109 579 ≈ 24,7 k € | 14 541 ≈ 3,27 k € | 1 |
| 2014 | 68 075 ≈ 15,3 k € | 1 200 ≈ 270 € | 2 |
| 2013 | 39 466 ≈ 8,93 k € | -981 ≈ -222 € | 1 |
| 2012 | 3 271 ≈ 734 € | -6 392 ≈ -1,43 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
-4,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
-26,3%
Ratio de liquidité générale
4,58
Rotation des actifs
5,16
Chiffre d'affaires / salarié
205 k RON
Istoric
Vezi și
Întrebări frecvente
Cum verific firma FN INSURANCE SRL după CUI?
Cauți CUI 30315779. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FN INSURANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FN INSURANCE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FN INSURANCE SRL, CUI 30315779, nr. Reg. Com. J35/1436/2012, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FN INSURANCE SRL în 2025?
FN INSURANCE SRL (CUI 30315779) a avut o marjă de profit net de -4,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).