GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL
GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL este o companie din Oradea înființată în anul 2012. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.192.868 lei și un profit net de 159.233 lei cu 51 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30306401 · Santé financière
Classement en 2025 : Bihor n°1437CAEN 8001 n°149
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
6,19 M RON
≈ 1,23 M €
Profit net (2025)
159 k RON
≈ 31,6 k €
Capitaluri proprii (2025)
2,78 M RON
≈ 551 k €
Angajați (2025)
2025
6,19 M RON
| 2013 | 1,08 M RON | Profit net: 154 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 4,01 M RON | Profit net: 339 k RON |
| 2015 | 3,3 M RON | Profit net: 105 k RON |
| 2016 | 3,04 M RON | Profit net: 202 k RON |
| 2017 | 4,23 M RON | Profit net: 434 k RON |
| 2018 | 3,75 M RON | Profit net: -180 k RON |
| 2019 | 4,28 M RON | Profit net: 379 k RON |
| 2020 | 3,92 M RON | Profit net: 425 k RON |
| 2021 | 4,25 M RON | Profit net: 418 k RON |
| 2022 | 4,3 M RON | Profit net: 206 k RON |
| 2023 | 5 M RON | Profit net: 65 k RON |
| 2024 | 5,46 M RON | Profit net: 76,5 k RON |
| 2025 | 6,19 M RON | Profit net: 159 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 192 868 ≈ 1,23 M € | 159 233 ≈ 31,6 k € | 51 |
| 2024 | 5 464 943 ≈ 1,1 M € | 76 547 ≈ 15,4 k € | 57 |
| 2023 | 5 002 272 ≈ 1,01 M € | 64 966 ≈ 13,1 k € | 57 |
| 2022 | 4 303 761 ≈ 873 k € | 206 177 ≈ 41,8 k € | 54 |
| 2021 | 4 252 834 ≈ 864 k € | 418 467 ≈ 85 k € | 54 |
| 2020 | 3 922 827 ≈ 811 k € | 424 503 ≈ 87,8 k € | 55 |
| 2019 | 4 275 550 ≈ 901 k € | 378 913 ≈ 79,9 k € | 57 |
| 2018 | 3 748 249 ≈ 805 k € | -179 771 ≈ -38,6 k € | 65 |
| 2017 | 4 231 807 ≈ 926 k € | 434 328 ≈ 95,1 k € | 86 |
| 2016 | 3 036 502 ≈ 676 k € | 201 565 ≈ 44,9 k € | 89 |
| 2015 | 3 303 463 ≈ 743 k € | 105 412 ≈ 23,7 k € | 139 |
| 2014 | 4 008 651 ≈ 902 k € | 338 658 ≈ 76,2 k € | 144 |
| 2013 | 1 080 535 ≈ 245 k € | 153 507 ≈ 34,7 k € | 36 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
2,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
5,7%
Ratio de liquidité générale
2,65
Rotation des actifs
1,52
Chiffre d'affaires / salarié
121 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ABC DIGITAL MEDIA S.R.L.
Administrateur commun : PUSTAN MIREL-IOAN
- ALIMENTARA 142 SA
Administrateur commun : PUSTAN MIREL-IOAN
- ALIN IMPEX SRL
Administrateur commun : MUȘET DAN-AVRAM
- BANAT ESTIVAL 2002 SA
Administrateur commun : PUSTAN MIREL-IOAN
- BEIUSANA SA
Administrateur commun : PUSTAN MIREL-IOAN
- BRAMETCHIM SA
Administrateur commun : PUSTAN MIREL-IOAN
- CERTO PROD SRL
Administrateur commun : VERE CĂLIN-SILVIU
- CLASIC PAN PROD SRL
Administrateur commun : VERE CĂLIN-SILVIU
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2013-10-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL după CUI?
Cauți CUI 30306401. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL, CUI 30306401, nr. Reg. Com. J2012000914058, sediu Municipiul Oradea, Bihor.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL în 2025?
GUARDIA SECURITY SYSTEM SRL (CUI 30306401) a avut o marjă de profit net de 2,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).