NASTA SOFT SRL
NASTA SOFT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6201.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30294439 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°6494CAEN 6201 n°1456
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,02 M RON
≈ 203 k €
Profit net (2025)
580 k RON
≈ 115 k €
Capitaluri proprii (2025)
580 k RON
≈ 115 k €
Angajați (2025)
2025
1,02 M RON
| 2012 | 128 k RON | Profit net: 22,7 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 97,4 k RON | Profit net: 8,92 k RON |
| 2014 | 236 k RON | Profit net: 1,61 k RON |
| 2015 | 273 k RON | Profit net: 43,7 k RON |
| 2016 | 348 k RON | Profit net: 29 k RON |
| 2017 | 562 k RON | Profit net: 23,2 k RON |
| 2018 | 555 k RON | Profit net: 24,2 k RON |
| 2019 | 569 k RON | Profit net: 1,23 k RON |
| 2020 | 168 k RON | Profit net: -67,7 k RON |
| 2021 | 414 k RON | Profit net: 303 k RON |
| 2022 | 713 k RON | Profit net: 437 k RON |
| 2023 | 553 k RON | Profit net: 315 k RON |
| 2024 | 971 k RON | Profit net: 635 k RON |
| 2025 | 1,02 M RON | Profit net: 580 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 023 811 ≈ 203 k € | 579 815 ≈ 115 k € | 1 |
| 2024 | 971 376 ≈ 195 k € | 634 840 ≈ 128 k € | 1 |
| 2023 | 553 383 ≈ 112 k € | 315 152 ≈ 63,7 k € | 1 |
| 2022 | 713 259 ≈ 145 k € | 437 121 ≈ 88,6 k € | 1 |
| 2021 | 413 795 ≈ 84,1 k € | 303 037 ≈ 61,6 k € | 1 |
| 2020 | 167 930 ≈ 34,7 k € | -67 737 ≈ -14 k € | 1 |
| 2019 | 568 692 ≈ 120 k € | 1 228 ≈ 259 € | 2 |
| 2018 | 555 205 ≈ 119 k € | 24 153 ≈ 5,19 k € | 2 |
| 2017 | 562 283 ≈ 123 k € | 23 242 ≈ 5,09 k € | 1 |
| 2016 | 347 682 ≈ 77,4 k € | 29 013 ≈ 6,46 k € | 1 |
| 2015 | 272 968 ≈ 61,4 k € | 43 666 ≈ 9,82 k € | 1 |
| 2014 | 235 582 ≈ 53 k € | 1 614 ≈ 363 € | 1 |
| 2013 | 97 375 ≈ 22 k € | 8 919 ≈ 2,02 k € | 1 |
| 2012 | 127 797 ≈ 28,7 k € | 22 732 ≈ 5,1 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
56,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
100%
Ratio de liquidité générale
3,23
Rotation des actifs
1,35
Chiffre d'affaires / salarié
1,02 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- BORDISICLODOR S.R.L.
Administrateur commun : ŞICLOVAN DORINA CORNELIA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2013-11-18 | — | |
| 2012-06-19 | 2013-05-17 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma NASTA SOFT SRL după CUI?
Cauți CUI 30294439. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NASTA SOFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru NASTA SOFT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea NASTA SOFT SRL, CUI 30294439, nr. Reg. Com. J35/1390/2012, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are NASTA SOFT SRL în 2025?
NASTA SOFT SRL (CUI 30294439) a avut o marjă de profit net de 56,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).