Retour à la recherche

SC LUCY FORPROD CONS SRL

ActifAssujetti à la TVA

SC LUCY FORPROD CONS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în sat Lipănești, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 1.657.132 lei și un profit net de 669.710 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30260754 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°3305CAEN 4120 n°4018

Informations générales

NomSC LUCY FORPROD CONS SRL
CUI30260754
N° d'immatriculationJ2012000835296
AdresseLIPĂNEŞTI, 548B, Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation30/05/2012
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VOICILAȘ FLORINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,66 M RON

vs 1,01 M RON

≈ 329 k €

Profit net (2025)

670 k RON

vs 60,4 k RON

≈ 133 k €

Capitaluri proprii (2025)

670 k RON

vs 810 k RON

≈ 133 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 657 132
≈ 329 k €
669 710
≈ 133 k €
5
2024
1 014 385
≈ 204 k €
60 381
≈ 12,1 k €
5
2023
1 849 442
≈ 374 k €
488 798
≈ 98,8 k €
8
2022
2 115 950
≈ 429 k €
602 079
≈ 122 k €
7
2021
1 150 517
≈ 234 k €
59 449
≈ 12,1 k €
8
2020
1 438 066
≈ 297 k €
654 164
≈ 135 k €
7
2019
271 873
≈ 57,3 k €
-163 634
≈ -34,5 k €
7
2018
331 253
≈ 71,2 k €
-142 448
≈ -30,6 k €
7
2017
263 262
≈ 57,6 k €
-77 684
≈ -17 k €
7
2016
451 047
≈ 100 k €
168 998
≈ 37,6 k €
9
2015
31 654
≈ 7,12 k €
-44 229
≈ -9,95 k €
3
2014
67 224
≈ 15,1 k €
-85 470
≈ -19,2 k €
7
2013
239 863
≈ 54,3 k €
12 158
≈ 2,75 k €
11
2012
111 158
≈ 24,9 k €
3 218
≈ 722 €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

40,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

2,05

Rotation des actifs

1,28

Chiffre d'affaires / salarié

331 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SC LUCY FORPROD CONS SRL după CUI?

Cauți CUI 30260754. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SC LUCY FORPROD CONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SC LUCY FORPROD CONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SC LUCY FORPROD CONS SRL, CUI 30260754, nr. Reg. Com. J2012000835296, sediu Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SC LUCY FORPROD CONS SRL în 2025?

SC LUCY FORPROD CONS SRL (CUI 30260754) a avut o marjă de profit net de 40,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).