Retour à la recherche

CLINICA VISTA SRL

Actif

CLINICA VISTA SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.261.609 lei și profitul net a fost de 1.562.613 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30229490 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°2214CAEN 8622 n°432

Informations générales

NomCLINICA VISTA SRL
CUI30229490
N° d'immatriculationJ2012001244358
AdresseROMULUS, 41, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés7210862186228699
Date d'immatriculation23/05/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,26 M RON

vs 2,17 M RON

≈ 846 k €

Profit net (2025)

1,56 M RON

vs 497 k RON

≈ 310 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,56 M RON

vs 807 k RON

≈ 310 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 261 609
≈ 846 k €
1 562 613
≈ 310 k €
5
2024
2 167 969
≈ 436 k €
496 694
≈ 99,8 k €
8
2023
1 947 048
≈ 394 k €
831 571
≈ 168 k €
7
2022
2 444 896
≈ 496 k €
1 233 252
≈ 250 k €
6
2021
2 497 231
≈ 508 k €
1 442 332
≈ 293 k €
5
2020
2 052 021
≈ 424 k €
1 248 415
≈ 258 k €
6
2019
2 412 807
≈ 508 k €
1 390 129
≈ 293 k €
7
2018
2 335 330
≈ 502 k €
1 287 756
≈ 277 k €
6
2017
1 737 961
≈ 380 k €
932 328
≈ 204 k €
6
2016
1 832 905
≈ 408 k €
773 094
≈ 172 k €
5
2015
1 499 251
≈ 337 k €
449 675
≈ 101 k €
5
2014
567 727
≈ 128 k €
71 738
≈ 16,1 k €
5
2013
471 511
≈ 107 k €
70 631
≈ 16 k €
4
2012
245 122
≈ 55 k €
49 966
≈ 11,2 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

36,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

4,59

Rotation des actifs

1,64

Chiffre d'affaires / salarié

852 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLINICA VISTA SRL după CUI?

Cauți CUI 30229490. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLINICA VISTA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLINICA VISTA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CLINICA VISTA SRL, CUI 30229490, nr. Reg. Com. J2012001244358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLINICA VISTA SRL în 2025?

CLINICA VISTA SRL (CUI 30229490) a avut o marjă de profit net de 36,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).