D & C AUTO ERSTE SRL
D & C AUTO ERSTE SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule conform codului CAEN 4782.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30211883 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°29834CAEN 4782 n°2412
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
15,4 k RON
≈ 3,05 k €
Profit net (2025)
335 RON
≈ 66,5 €
Capitaluri proprii (2025)
4,35 k RON
≈ 864 €
Angajați (2025)
2025
15,4 k RON
| 2012 | 550 RON | Profit net: -26,5 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 217 k RON | Profit net: -28,4 k RON |
| 2014 | 144 k RON | Profit net: -37,9 k RON |
| 2015 | 88,6 k RON | Profit net: -8,32 k RON |
| 2016 | 102 k RON | Profit net: -7,9 k RON |
| 2017 | 137 k RON | Profit net: 13,1 k RON |
| 2018 | 99,5 k RON | Profit net: -20,2 k RON |
| 2019 | 147 k RON | Profit net: 7,3 k RON |
| 2020 | 93,3 k RON | Profit net: 826 RON |
| 2021 | 93 k RON | Profit net: 4,17 k RON |
| 2022 | 125 k RON | Profit net: 9,24 k RON |
| 2023 | 31,3 k RON | Profit net: -74,4 k RON |
| 2024 | 39,4 k RON | Profit net: 173 k RON |
| 2025 | 15,4 k RON | Profit net: 335 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 385 ≈ 3,05 k € | 335 ≈ 66,5 € | 0 |
| 2024 | 39 360 ≈ 7,91 k € | 172 770 ≈ 34,7 k € | 1 |
| 2023 | 31 254 ≈ 6,32 k € | -74 402 ≈ -15 k € | 2 |
| 2022 | 125 147 ≈ 25,4 k € | 9 243 ≈ 1,87 k € | 2 |
| 2021 | 92 984 ≈ 18,9 k € | 4 169 ≈ 847 € | 3 |
| 2020 | 93 250 ≈ 19,3 k € | 826 ≈ 171 € | 2 |
| 2019 | 147 301 ≈ 31 k € | 7 303 ≈ 1,54 k € | 3 |
| 2018 | 99 477 ≈ 21,4 k € | -20 165 ≈ -4,33 k € | 3 |
| 2017 | 136 834 ≈ 30 k € | 13 095 ≈ 2,87 k € | 2 |
| 2016 | 102 017 ≈ 22,7 k € | -7 899 ≈ -1,76 k € | 4 |
| 2015 | 88 584 ≈ 19,9 k € | -8 318 ≈ -1,87 k € | 3 |
| 2014 | 144 308 ≈ 32,5 k € | -37 946 ≈ -8,54 k € | 3 |
| 2013 | 216 502 ≈ 49 k € | -28 360 ≈ -6,42 k € | 3 |
| 2012 | 550 ≈ 123 € | -26 497 ≈ -5,95 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
2,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
7,7%
Ratio de liquidité générale
1,96
Rotation des actifs
1,73
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- AUTO ERSTE SRL
Administrateur commun : CORNEAN PÎRLEA CIPRIAN-CONSTANTIN
- NEW ARIA CCA SRL
Administrateur commun : CORNEAN PÎRLEA CIPRIAN-CONSTANTIN
Întrebări frecvente
Cum verific firma D & C AUTO ERSTE SRL după CUI?
Cauți CUI 30211883. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru D & C AUTO ERSTE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru D & C AUTO ERSTE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea D & C AUTO ERSTE SRL, CUI 30211883, nr. Reg. Com. J2012001200350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are D & C AUTO ERSTE SRL în 2025?
D & C AUTO ERSTE SRL (CUI 30211883) a avut o marjă de profit net de 2,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).