Retour à la recherche

ZAZA XLS SRL

ActifAssujetti à la TVA

ZAZA XLS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Vultureni, județul Cluj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 150 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 1.982.237 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30117879 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°5081CAEN 0150 n°243

Informations générales

NomZAZA XLS SRL
CUI30117879
N° d'immatriculationJ2012001138125
AdresseVULTURENI, 253/E, Sat Vultureni, Comuna Vultureni, Cluj
Code CAEN principal150
Date d'immatriculation25/04/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

4,78 M RON

vs 2,16 M RON

≈ 949 k €

Profit net (2025)

618 k RON

vs 130 k RON

≈ 123 k €

Capitaluri proprii (2025)

647 k RON

vs -162 k RON

≈ 128 k €

Angajați (2025)

5
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
4 780 993
≈ 949 k €
617 602
≈ 123 k €
5
2024
2 160 730
≈ 434 k €
130 088
≈ 26,2 k €
4
2023
1 289 844
≈ 261 k €
-491 399
≈ -99,3 k €
4
2022
2 550 072
≈ 517 k €
332 070
≈ 67,3 k €
4
2021
2 348 665
≈ 477 k €
14 178
≈ 2,88 k €
15
2020
2 286 580
≈ 473 k €
16 178
≈ 3,34 k €
18
2019
2 243 751
≈ 473 k €
548 447
≈ 116 k €
14
2018
506 780
≈ 109 k €
193 164
≈ 41,5 k €
3
2017
118 146
≈ 25,9 k €
20 574
≈ 4,5 k €
1
2016
57 655
≈ 12,8 k €
6 259
≈ 1,39 k €
3
2015
78 359
≈ 17,6 k €
61 110
≈ 13,7 k €
1
2014
241 800
≈ 54,4 k €
201 640
≈ 45,4 k €
1
2013
232 068
≈ 52,5 k €
220 462
≈ 49,9 k €
1
2012
431 773
≈ 96,9 k €
413 724
≈ 92,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

31,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

95,4%

Ratio de liquidité générale

0,38

Rotation des actifs

0,78

Chiffre d'affaires / salarié

396 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-06-09—
2012-06-202016-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZAZA XLS SRL după CUI?

Cauți CUI 30117879. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZAZA XLS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZAZA XLS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZAZA XLS SRL, CUI 30117879, nr. Reg. Com. J2012001138125, sediu Sat Vultureni, Comuna Vultureni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZAZA XLS SRL în 2025?

ZAZA XLS SRL (CUI 30117879) a avut o marjă de profit net de 31,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).