Retour à la recherche

RESTAURANT RIVIERA SRL

ActifAssujetti à la TVA

RESTAURANT RIVIERA SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în București Sectorul 2. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 604.507 lei și un profit net de 288.628 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30083261 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°41207CAEN 5611 n°2406

Informations générales

NomRESTAURANT RIVIERA SRL
CUI30083261
N° d'immatriculationJ2012004414406
AdresseBASARABIA, 23, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Code CAEN principal5611
Date d'immatriculation13/04/2012
Administration fiscaleAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TENTEAN RADU ANDREIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

604 k RON

vs 605 k RON

≈ 120 k €

Profit net (2025)

293 k RON

vs 289 k RON

≈ 58,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

522 k RON

vs 518 k RON

≈ 104 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
603 953
≈ 120 k €
292 513
≈ 58,1 k €
2
2024
604 507
≈ 122 k €
288 628
≈ 58 k €
2
2023
593 339
≈ 120 k €
306 083
≈ 61,9 k €
2
2022
591 742
≈ 120 k €
352 398
≈ 71,5 k €
2
2021
436 205
≈ 88,7 k €
304 566
≈ 61,9 k €
1
2020
567 444
≈ 117 k €
422 483
≈ 87,3 k €
1
2019
348 079
≈ 73,4 k €
150 741
≈ 31,8 k €
1
2018
559 084
≈ 120 k €
51 217
≈ 11 k €
5
2017
2 012 186
≈ 440 k €
-2 559
≈ -560 €
21
2016
1 993 787
≈ 444 k €
-119 456
≈ -26,6 k €
21
2015
2 110 799
≈ 475 k €
127 300
≈ 28,6 k €
23
2014
1 658 037
≈ 373 k €
-287 186
≈ -64,6 k €
24
2013
1 827 884
≈ 414 k €
-343 762
≈ -77,8 k €
26
2012
1 187 612
≈ 267 k €
90 707
≈ 20,4 k €
21

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

48,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

56,1%

Ratio de liquidité générale

4,58

Rotation des actifs

0,93

Chiffre d'affaires / salarié

302 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESTAURANT RIVIERA SRL după CUI?

Cauți CUI 30083261. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESTAURANT RIVIERA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESTAURANT RIVIERA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RESTAURANT RIVIERA SRL, CUI 30083261, nr. Reg. Com. J2012004414406, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESTAURANT RIVIERA SRL în 2025?

RESTAURANT RIVIERA SRL (CUI 30083261) a avut o marjă de profit net de 48,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).