Retour à la recherche

VILYO CONFORT SRL

ActifAssujetti à la TVA

VILYO CONFORT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.262.166 lei și un profit net de 1.750.443 lei cu 25 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 30062242 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°981CAEN 4711 n°603

Informations générales

NomVILYO CONFORT SRL
CUI30062242
N° d'immatriculationJ2012000901357
AdresseUlmului, 8, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation10.04.2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,3 M RON

vs 11,7 M RON

≈ 2,24 M €

Profit net (2025)

1,75 M RON

vs 908 k RON

≈ 347 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,77 M RON

vs 3,11 M RON

≈ 946 k €

Angajați (2025)

25
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 262 166
≈ 2,24 M €
1 750 443
≈ 347 k €
25
2024
11 660 945
≈ 2,34 M €
908 154
≈ 183 k €
22
2023
10 955 966
≈ 2,21 M €
848 688
≈ 172 k €
15
2022
9 803 058
≈ 1,99 M €
508 585
≈ 103 k €
16
2021
5 401 556
≈ 1,1 M €
306 678
≈ 62,3 k €
9
2020
4 811 584
≈ 995 k €
300 641
≈ 62,2 k €
8
2019
3 591 619
≈ 757 k €
224 159
≈ 47,2 k €
8
2018
3 160 644
≈ 679 k €
36 858
≈ 7,92 k €
17
2017
2 490 870
≈ 545 k €
84 526
≈ 18,5 k €
9
2016
2 773 779
≈ 618 k €
141 087
≈ 31,4 k €
11
2015
624 966
≈ 141 k €
3 267
≈ 735 €
6
2014
17 580
≈ 3,96 k €
926
≈ 208 €
3
2013
3 000
≈ 679 €
-20 297
≈ -4,59 k €
3
2012
0
≈ 0 €
-12 267
≈ -2,75 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

36,7%

Ratio de liquidité générale

1,17

Rotation des actifs

1,2

Chiffre d'affaires / salarié

450 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2015-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VILYO CONFORT SRL după CUI?

Cauți CUI 30062242. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VILYO CONFORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VILYO CONFORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VILYO CONFORT SRL, CUI 30062242, nr. Reg. Com. J2012000901357, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VILYO CONFORT SRL în 2025?

VILYO CONFORT SRL (CUI 30062242) a avut o marjă de profit net de 15,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).