ART VIEW CAFFE SRL
ART VIEW CAFFE SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 5630 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 230.944 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 30015003 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°16691CAEN 5630 n°3726
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
231 k RON
≈ 45,8 k €
Profit net (2025)
19,9 k RON
≈ 3,94 k €
Capitaluri proprii (2025)
-5,92 k RON
≈ -1,17 k €
Angajați (2025)
2025
231 k RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -532 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 14,8 k RON | Profit net: -11,2 k RON |
| 2014 | 47,1 k RON | Profit net: -9,8 k RON |
| 2015 | 62,5 k RON | Profit net: 728 RON |
| 2016 | 73,8 k RON | Profit net: -8,75 k RON |
| 2017 | 80,2 k RON | Profit net: -554 RON |
| 2018 | 126 k RON | Profit net: 31,5 k RON |
| 2019 | 129 k RON | Profit net: 35,2 k RON |
| 2022 | 95,4 k RON | Profit net: -55,8 k RON |
| 2023 | 228 k RON | Profit net: -33,1 k RON |
| 2024 | 298 k RON | Profit net: 78,5 k RON |
| 2025 | 231 k RON | Profit net: 19,9 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230 944 ≈ 45,8 k € | 19 857 ≈ 3,94 k € | 2 | ||||
| 2024 | 298 125 ≈ 59,9 k € | 78 518 ≈ 15,8 k € | 2 | ||||
| 2023 | 227 861 ≈ 46,1 k € | -33 063 ≈ -6,68 k € | 3 | ||||
| 2022 | 95 441 ≈ 19,4 k € | -55 827 ≈ -11,3 k € | 3 | ||||
| 2019 | 129 481 ≈ 27,3 k € | 35 209 ≈ 7,42 k € | 2 | ||||
| 2018 | 126 051 ≈ 27,1 k € | 31 476 ≈ 6,76 k € | 2 | ||||
| 2017 | 80 217 ≈ 17,6 k € | -554 ≈ -121 € | 2 | ||||
| 2016 | 73 842 ≈ 16,4 k € | -8 745 ≈ -1,95 k € | 3 | ||||
| 2015 | 62 453 ≈ 14,1 k € | 728 ≈ 164 € | 3 | ||||
| 2014 | 47 107 ≈ 10,6 k € | -9 797 ≈ -2,2 k € | 4 | ||||
| 2013 | 14 801 ≈ 3,35 k € | -11 216 ≈ -2,54 k € | 2 | ||||
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -532 ≈ -119 € | — | ||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2020 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
8,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,83
Rotation des actifs
4,8
Chiffre d'affaires / salarié
115 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2013-08-06 | 2013-10-14 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 2012-04-05 | 2013-01-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ART VIEW CAFFE SRL după CUI?
Cauți CUI 30015003. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ART VIEW CAFFE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ART VIEW CAFFE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ART VIEW CAFFE SRL, CUI 30015003, nr. Reg. Com. J2012000816352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ART VIEW CAFFE SRL în 2025?
ART VIEW CAFFE SRL (CUI 30015003) a avut o marjă de profit net de 8,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).