Retour à la recherche

CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L.

Actif

CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată înființată în anul 2012, având sediul în sat Adâncata, județul Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.089.218 lei și un profit net de 577.785 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29917215 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°3952CAEN 8622 n°1778

Informations générales

NomCONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L.
CUI29917215
N° d'immatriculationJ2012000197332
Adresse222 A, Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Suceava
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés86218622869087108720
Date d'immatriculation15/03/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ATĂNĂSOAIE BOGDANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,09 M RON

vs 993 k RON

≈ 216 k €

Profit net (2025)

578 k RON

vs 470 k RON

≈ 115 k €

Capitaluri proprii (2025)

579 k RON

vs 471 k RON

≈ 115 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 089 218
≈ 216 k €
577 785
≈ 115 k €
6
2024
993 331
≈ 200 k €
470 366
≈ 94,6 k €
6
2023
913 655
≈ 185 k €
468 309
≈ 94,7 k €
6
2022
1 454 481
≈ 295 k €
913 896
≈ 185 k €
7
2021
1 437 196
≈ 292 k €
897 841
≈ 182 k €
7
2020
1 190 057
≈ 246 k €
689 518
≈ 143 k €
6
2019
998 392
≈ 210 k €
581 778
≈ 123 k €
6
2018
977 350
≈ 210 k €
489 825
≈ 105 k €
4
2017
1 056 542
≈ 231 k €
344 719
≈ 75,5 k €
4
2016
520 487
≈ 116 k €
383 697
≈ 85,4 k €
3
2015
1 550
≈ 349 €
534
≈ 120 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

53%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

6,74

Rotation des actifs

1,63

Chiffre d'affaires / salarié

182 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29917215. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L., CUI 29917215, nr. Reg. Com. J2012000197332, sediu Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L. în 2025?

CONFIDENS-TERAPII HOLISTICE S.R.L. (CUI 29917215) a avut o marjă de profit net de 53% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).