AYSAPET SRL
AYSAPET SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29905792 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°4852CAEN 4711 n°5735
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,54 M RON
≈ 306 k €
Profit net (2025)
61,8 k RON
≈ 12,3 k €
Capitaluri proprii (2025)
813 k RON
≈ 161 k €
Angajați (2025)
2025
1,54 M RON
| 2012 | 11,9 k RON | Profit net: -4,36 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 186 k RON | Profit net: -13,8 k RON |
| 2014 | 433 k RON | Profit net: 3,93 k RON |
| 2015 | 687 k RON | Profit net: 1,77 k RON |
| 2016 | 943 k RON | Profit net: 21 k RON |
| 2017 | 1,7 M RON | Profit net: 132 k RON |
| 2018 | 1,92 M RON | Profit net: 167 k RON |
| 2019 | 2,23 M RON | Profit net: 232 k RON |
| 2020 | 2,01 M RON | Profit net: 151 k RON |
| 2021 | 1,97 M RON | Profit net: 105 k RON |
| 2022 | 2,11 M RON | Profit net: 134 k RON |
| 2023 | 1,81 M RON | Profit net: 40,8 k RON |
| 2024 | 1,62 M RON | Profit net: 72 k RON |
| 2025 | 1,54 M RON | Profit net: 61,8 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 543 999 ≈ 306 k € | 61 767 ≈ 12,3 k € | 3 |
| 2024 | 1 624 029 ≈ 326 k € | 72 013 ≈ 14,5 k € | 3 |
| 2023 | 1 805 688 ≈ 365 k € | 40 769 ≈ 8,24 k € | — |
| 2022 | 2 106 495 ≈ 427 k € | 133 716 ≈ 27,1 k € | — |
| 2021 | 1 968 200 ≈ 400 k € | 105 366 ≈ 21,4 k € | — |
| 2020 | 2 007 384 ≈ 415 k € | 151 192 ≈ 31,3 k € | 4 |
| 2019 | 2 229 591 ≈ 470 k € | 232 188 ≈ 48,9 k € | 4 |
| 2018 | 1 918 817 ≈ 412 k € | 166 699 ≈ 35,8 k € | 3 |
| 2017 | 1 695 965 ≈ 371 k € | 131 724 ≈ 28,8 k € | 3 |
| 2016 | 943 349 ≈ 210 k € | 21 039 ≈ 4,68 k € | 3 |
| 2015 | 687 080 ≈ 155 k € | 1 766 ≈ 397 € | 3 |
| 2014 | 433 189 ≈ 97,5 k € | 3 933 ≈ 885 € | 2 |
| 2013 | 185 855 ≈ 42,1 k € | -13 830 ≈ -3,13 k € | 2 |
| 2012 | 11 873 ≈ 2,66 k € | -4 361 ≈ -979 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
7,6%
Ratio de liquidité générale
4,2
Rotation des actifs
1,45
Chiffre d'affaires / salarié
515 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2012-03-26 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AYSAPET SRL după CUI?
Cauți CUI 29905792. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AYSAPET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AYSAPET SRL?
Datele de facturare sunt denumirea AYSAPET SRL, CUI 29905792, nr. Reg. Com. J35/593/2012, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AYSAPET SRL în 2025?
AYSAPET SRL (CUI 29905792) a avut o marjă de profit net de 4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).