Classement en 2022 : Timiș n°7900CAEN 6190 n°210
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2024-02-26
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2022)
645 k RON
≈ 131 k €
Profit net (2022)
-71,8 k RON
≈ -14,6 k €
Capitaluri proprii (2022)
327 k RON
≈ 66,3 k €
Angajați (2022)
2022
645 k RON
| 2012 | 32,1 k RON | Profit net: -18,4 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 299 k RON | Profit net: -51,3 k RON |
| 2014 | 735 k RON | Profit net: -17,1 k RON |
| 2015 | 1,19 M RON | Profit net: 67,7 k RON |
| 2016 | 1,34 M RON | Profit net: 14,6 k RON |
| 2017 | 512 k RON | Profit net: 224 k RON |
| 2018 | 515 k RON | Profit net: 110 k RON |
| 2019 | 476 k RON | Profit net: -299 k RON |
| 2020 | 621 k RON | Profit net: 157 k RON |
| 2021 | 463 k RON | Profit net: 104 k RON |
| 2022 | 645 k RON | Profit net: -71,8 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 645 486 ≈ 131 k € | -71 828 ≈ -14,6 k € | 2 | ||||
| 2021 | 462 761 ≈ 94 k € | 104 310 ≈ 21,2 k € | 4 | ||||
| 2020 | 620 593 ≈ 128 k € | 156 861 ≈ 32,4 k € | 5 | ||||
| 2019 | 476 239 ≈ 100 k € | -298 911 ≈ -63 k € | 4 | ||||
| 2018 | 515 062 ≈ 111 k € | 110 482 ≈ 23,7 k € | 5 | ||||
| 2017 | 511 799 ≈ 112 k € | 223 836 ≈ 49 k € | 4 | ||||
| 2016 | 1 343 677 ≈ 299 k € | 14 611 ≈ 3,25 k € | 8 | ||||
| 2015 | 1 191 706 ≈ 268 k € | 67 707 ≈ 15,2 k € | 13 | ||||
| 2014 | 735 155 ≈ 165 k € | -17 149 ≈ -3,86 k € | 3 | ||||
| 2013 | 299 216 ≈ 67,7 k € | -51 276 ≈ -11,6 k € | 1 | ||||
| 2012 | 32 062 ≈ 7,2 k € | -18 389 ≈ -4,13 k € | 2 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2022
Marge bénéficiaire nette
-11,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
-22%
Ratio de liquidité générale
1,29
Rotation des actifs
0,56
Chiffre d'affaires / salarié
323 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2012-11-06 | 2024-02-26 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SIFA TELECOM SRL după CUI?
Cauți CUI 29893167. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIFA TELECOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SIFA TELECOM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SIFA TELECOM SRL, CUI 29893167, nr. Reg. Com. J35/570/2012, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SIFA TELECOM SRL în 2022?
SIFA TELECOM SRL (CUI 29893167) a avut o marjă de profit net de -11,1% în 2022, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).