Retour à la recherche

PRESA ETICĂ SRL

Actif

PRESA ETICĂ SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5000 lei și un profit net de 2127 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29888543 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°10803CAEN 5813 n°390

Informations générales

NomPRESA ETICĂ SRL
CUI29888543
N° d'immatriculationJ20/208/2012
Adresse1 DECEMBRIE, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal5813
Date d'immatriculation09/03/2012
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PETROVAI HANNELOREadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,75 k RON

vs 5 k RON

≈ 347 €

Profit net (2025)

934 RON

vs 2,13 k RON

≈ 185 €

Capitaluri proprii (2025)

32,7 k RON

vs 31,8 k RON

≈ 6,5 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 750
≈ 347 €
934
≈ 185 €
0
2024
5 000
≈ 1,01 k €
2 127
≈ 428 €
—
2023
8 192
≈ 1,66 k €
5 657
≈ 1,14 k €
—
2022
24 806
≈ 5,03 k €
22 749
≈ 4,61 k €
—
2021
15 069
≈ 3,06 k €
13 850
≈ 2,81 k €
—
2020
16 460
≈ 3,4 k €
15 693
≈ 3,24 k €
—
2019
5 250
≈ 1,11 k €
4 748
≈ 1 k €
—
2018
4 500
≈ 967 €
3 473
≈ 746 €
—
2017
4 000
≈ 876 €
3 398
≈ 744 €
—
2016
8 750
≈ 1,95 k €
8 106
≈ 1,81 k €
—
2015
7 800
≈ 1,75 k €
7 254
≈ 1,63 k €
—
2014
8 280
≈ 1,86 k €
7 069
≈ 1,59 k €
—
2013
12 400
≈ 2,81 k €
11 530
≈ 2,61 k €
—
2012
30 704
≈ 6,89 k €
13 234
≈ 2,97 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

53,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2,9%

Ratio de liquidité générale

26,81

Rotation des actifs

0,05

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRESA ETICĂ SRL după CUI?

Cauți CUI 29888543. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRESA ETICĂ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRESA ETICĂ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRESA ETICĂ SRL, CUI 29888543, nr. Reg. Com. J20/208/2012, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRESA ETICĂ SRL în 2025?

PRESA ETICĂ SRL (CUI 29888543) a avut o marjă de profit net de 53,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).