OVICALORIC SRL
OVICALORIC SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29850352 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°3093CAEN 4684 n°184
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,8 M RON
≈ 556 k €
Profit net (2025)
138 k RON
≈ 27,4 k €
Capitaluri proprii (2025)
2,13 M RON
≈ 424 k €
Angajați (2025)
2025
2,8 M RON
| 2012 | 1 M RON | Profit net: 53,8 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 1,95 M RON | Profit net: 100 k RON |
| 2014 | 1,37 M RON | Profit net: 15,3 k RON |
| 2015 | 1,93 M RON | Profit net: 144 k RON |
| 2016 | 2,87 M RON | Profit net: 531 k RON |
| 2017 | 3,14 M RON | Profit net: 287 k RON |
| 2018 | 3,28 M RON | Profit net: 466 k RON |
| 2019 | 2,81 M RON | Profit net: 175 k RON |
| 2020 | 4,14 M RON | Profit net: 527 k RON |
| 2021 | 4,19 M RON | Profit net: 371 k RON |
| 2022 | 4,34 M RON | Profit net: 512 k RON |
| 2023 | 3,64 M RON | Profit net: 393 k RON |
| 2024 | 4,28 M RON | Profit net: 517 k RON |
| 2025 | 2,8 M RON | Profit net: 138 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 802 885 ≈ 556 k € | 138 254 ≈ 27,4 k € | 4 |
| 2024 | 4 283 880 ≈ 861 k € | 516 932 ≈ 104 k € | 4 |
| 2023 | 3 639 741 ≈ 736 k € | 393 333 ≈ 79,5 k € | 5 |
| 2022 | 4 336 891 ≈ 879 k € | 511 593 ≈ 104 k € | 8 |
| 2021 | 4 193 711 ≈ 852 k € | 371 448 ≈ 75,5 k € | 9 |
| 2020 | 4 139 250 ≈ 856 k € | 527 132 ≈ 109 k € | 9 |
| 2019 | 2 809 284 ≈ 592 k € | 175 343 ≈ 37 k € | 9 |
| 2018 | 3 275 172 ≈ 704 k € | 465 998 ≈ 100 k € | 9 |
| 2017 | 3 139 214 ≈ 687 k € | 287 176 ≈ 62,9 k € | 9 |
| 2016 | 2 874 052 ≈ 640 k € | 530 797 ≈ 118 k € | 10 |
| 2015 | 1 926 364 ≈ 433 k € | 144 003 ≈ 32,4 k € | 8 |
| 2014 | 1 371 607 ≈ 309 k € | 15 303 ≈ 3,44 k € | — |
| 2013 | 1 945 233 ≈ 440 k € | 100 150 ≈ 22,7 k € | — |
| 2012 | 1 004 748 ≈ 225 k € | 53 802 ≈ 12,1 k € | 3 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
4,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
6,5%
Ratio de liquidité générale
1,77
Rotation des actifs
0,56
Chiffre d'affaires / salarié
701 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- OVICALORIC EXECUȚIE S.R.L.
Administrateur commun : MĂCELARU MARIUS-OVIDIU
- ALFA DRINKS SRL
Administrateur commun : MĂCELARU MARIUS-OVIDIU
- STAR AVA SRL
Administrateur commun : MĂCELARU MARIUS-OVIDIU
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2012-06-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma OVICALORIC SRL după CUI?
Cauți CUI 29850352. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru OVICALORIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru OVICALORIC SRL?
Datele de facturare sunt denumirea OVICALORIC SRL, CUI 29850352, nr. Reg. Com. J2012000495355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are OVICALORIC SRL în 2025?
OVICALORIC SRL (CUI 29850352) a avut o marjă de profit net de 4,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).