Classement en 2022 : Timiș n°9328CAEN 4931 n°347
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2026-03-26
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2022)
473 k RON
≈ 95,8 k €
Profit net (2022)
307 k RON
≈ 62,3 k €
Capitaluri proprii (2022)
552 k RON
≈ 112 k €
Angajați (2022)
2022
473 k RON
| 2012 | 21,3 k RON | Profit net: -17,9 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 81,7 k RON | Profit net: -28 k RON |
| 2014 | 220 k RON | Profit net: 2,7 k RON |
| 2015 | 237 k RON | Profit net: -5,91 k RON |
| 2016 | 351 k RON | Profit net: 59,6 k RON |
| 2017 | 467 k RON | Profit net: 34 k RON |
| 2018 | 392 k RON | Profit net: -21,6 k RON |
| 2019 | 341 k RON | Profit net: 74,5 k RON |
| 2020 | 220 k RON | Profit net: 29,7 k RON |
| 2021 | 173 k RON | Profit net: 117 k RON |
| 2022 | 473 k RON | Profit net: 307 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 472 580 ≈ 95,8 k € | 307 299 ≈ 62,3 k € | 2 | ||||
| 2021 | 172 650 ≈ 35,1 k € | 117 219 ≈ 23,8 k € | 2 | ||||
| 2020 | 220 029 ≈ 45,5 k € | 29 709 ≈ 6,14 k € | 4 | ||||
| 2019 | 340 866 ≈ 71,8 k € | 74 516 ≈ 15,7 k € | 3 | ||||
| 2018 | 391 580 ≈ 84,1 k € | -21 616 ≈ -4,65 k € | 4 | ||||
| 2017 | 466 897 ≈ 102 k € | 34 007 ≈ 7,44 k € | 5 | ||||
| 2016 | 351 156 ≈ 78,2 k € | 59 613 ≈ 13,3 k € | — | ||||
| 2015 | 236 870 ≈ 53,3 k € | -5 912 ≈ -1,33 k € | — | ||||
| 2014 | 219 919 ≈ 49,5 k € | 2 700 ≈ 607 € | 4 | ||||
| 2013 | 81 694 ≈ 18,5 k € | -28 047 ≈ -6,35 k € | 2 | ||||
| 2012 | 21 341 ≈ 4,79 k € | -17 917 ≈ -4,02 k € | 2 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2022
Marge bénéficiaire nette
65%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
55,7%
Ratio de liquidité générale
92,48
Rotation des actifs
0,85
Chiffre d'affaires / salarié
236 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2018-10-01 | 2024-01-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CELEVA TRANS SRL după CUI?
Cauți CUI 29818530. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CELEVA TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CELEVA TRANS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CELEVA TRANS SRL, CUI 29818530, nr. Reg. Com. J2012000443358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CELEVA TRANS SRL în 2022?
CELEVA TRANS SRL (CUI 29818530) a avut o marjă de profit net de 65% în 2022, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).