Retour à la recherche

ROMLIFE ADI SRL

ActifAssujetti à la TVA

ROMLIFE ADI SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Baia, comuna Baia, județul Tulcea. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 506.341 lei și un profit net de 300.984 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29648060 · Santé financière

Classement en 2025 : Tulcea n°1733CAEN 8123 n°118

Informations générales

NomROMLIFE ADI SRL
CUI29648060
N° d'immatriculationJ2012000057360
AdresseREPUBLICII, 2A, Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea
Code CAEN principal8123
Date d'immatriculation09/02/2012
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Comunală Baia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VLĂSCEANU EUGENIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

534 k RON

vs 506 k RON

≈ 106 k €

Profit net (2025)

202 k RON

vs 301 k RON

≈ 40,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

123 k RON

vs 161 k RON

≈ 24,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
534 358
≈ 106 k €
201 789
≈ 40,1 k €
1
2024
506 341
≈ 102 k €
300 984
≈ 60,5 k €
2
2023
528 401
≈ 107 k €
315 452
≈ 63,8 k €
2
2022
499 259
≈ 101 k €
289 571
≈ 58,7 k €
2
2021
375 952
≈ 76,4 k €
192 383
≈ 39,1 k €
2
2020
417 788
≈ 86,4 k €
281 551
≈ 58,2 k €
2
2019
3 101
≈ 654 €
2 487
≈ 524 €
0
2018
11 750
≈ 2,52 k €
140
≈ 30,1 €
—
2017
13 368
≈ 2,93 k €
2 090
≈ 458 €
—
2016
14 745
≈ 3,28 k €
2 545
≈ 567 €
—
2015
2 800
≈ 630 €
-2 256
≈ -508 €
—
2014
10 107
≈ 2,27 k €
2 083
≈ 469 €
—
2013
12 596
≈ 2,85 k €
2 300
≈ 520 €
—
2012
13 210
≈ 2,96 k €
-2 230
≈ -500 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

37,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

164%

Ratio de liquidité générale

8,54

Rotation des actifs

3,83

Chiffre d'affaires / salarié

534 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2020-10-22—
2012-03-012016-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMLIFE ADI SRL după CUI?

Cauți CUI 29648060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMLIFE ADI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMLIFE ADI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROMLIFE ADI SRL, CUI 29648060, nr. Reg. Com. J2012000057360, sediu Sat Baia, Comuna Baia, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMLIFE ADI SRL în 2025?

ROMLIFE ADI SRL (CUI 29648060) a avut o marjă de profit net de 37,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).