Retour à la recherche

ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL

ActifAssujetti à la TVA

ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Potlogi, județul Dâmbovița. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29574842 · Santé financière

Classement en 2025 : Dâmbovița n°3598CAEN 4617 n°324

Informations générales

NomORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL
CUI29574842
N° d'immatriculationJ2012000046155
AdresseStr. ZĂVOI, 23, Sat Potlogi, Comuna Potlogi, Dâmboviţa
Code CAEN principal4617
Date d'immatriculation23/01/2012
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUDĂI OCTAVIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

477 k RON

vs 718 k RON

≈ 94,7 k €

Profit net (2025)

125 k RON

vs 256 k RON

≈ 24,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

126 k RON

vs 256 k RON

≈ 25 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
476 966
≈ 94,7 k €
124 674
≈ 24,7 k €
1
2024
717 747
≈ 144 k €
255 663
≈ 51,4 k €
1
2023
724 044
≈ 146 k €
490 717
≈ 99,2 k €
1
2022
228 644
≈ 46,4 k €
58 830
≈ 11,9 k €
0
2021
202 892
≈ 41,2 k €
16 064
≈ 3,26 k €
—
2020
247 256
≈ 51,1 k €
73 536
≈ 15,2 k €
—
2019
147 165
≈ 31 k €
-31 633
≈ -6,67 k €
—
2018
106 569
≈ 22,9 k €
-24 185
≈ -5,2 k €
—
2017
140 169
≈ 30,7 k €
-21 882
≈ -4,79 k €
—
2016
152 165
≈ 33,9 k €
9 419
≈ 2,1 k €
—
2015
139 934
≈ 31,5 k €
19 306
≈ 4,34 k €
—
2014
155 460
≈ 35 k €
8 721
≈ 1,96 k €
—
2013
143 339
≈ 32,4 k €
-4 090
≈ -926 €
—
2012
120 437
≈ 27 k €
-1 935
≈ -434 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

26,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99%

Ratio de liquidité générale

1,55

Rotation des actifs

1,53

Chiffre d'affaires / salarié

477 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-03-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL după CUI?

Cauți CUI 29574842. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL, CUI 29574842, nr. Reg. Com. J2012000046155, sediu Sat Potlogi, Comuna Potlogi, Dâmboviţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL în 2025?

ORIS DEVELOPMENT CONCEPT SRL (CUI 29574842) a avut o marjă de profit net de 26,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).