Retour à la recherche

SANTHA IQ TECH S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

SANTHA IQ TECH S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Sat Cheia, Comuna Măneciu, Prahova. Activitatea principală este codul CAEN 6202, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 505.640 lei cu un profit net de 133.086 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29559176 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°7006CAEN 6202 n°739

Informations générales

NomSANTHA IQ TECH S.R.L.
CUI29559176
N° d'immatriculationJ2014001078298
AdresseCHEIA, 37B, Sat Cheia, Comuna Măneciu, Prahova
Code CAEN principal6220
Date d'immatriculation05/08/2014
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SANTHA MONICA DOINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

506 k RON

vs 401 k RON

≈ 100 k €

Profit net (2025)

133 k RON

vs 24,3 k RON

≈ 26,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

868 k RON

vs 735 k RON

≈ 172 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
505 640
≈ 100 k €
133 086
≈ 26,4 k €
1
2024
401 110
≈ 80,6 k €
24 257
≈ 4,88 k €
1
2023
628 349
≈ 127 k €
240 925
≈ 48,7 k €
1
2022
335 901
≈ 68,1 k €
26 040
≈ 5,28 k €
1
2021
418 360
≈ 85 k €
156 592
≈ 31,8 k €
—
2020
196 691
≈ 40,7 k €
113 433
≈ 23,5 k €
—
2019
215 492
≈ 45,4 k €
110 863
≈ 23,4 k €
—
2018
327 589
≈ 70,4 k €
175 878
≈ 37,8 k €
—
2017
164 345
≈ 36 k €
112 876
≈ 24,7 k €
—
2016
24 241
≈ 5,4 k €
2 751
≈ 613 €
—
2015
14 196
≈ 3,19 k €
-23 883
≈ -5,37 k €
—
2014
24 764
≈ 5,57 k €
-31 982
≈ -7,2 k €
—
2013
24 764
≈ 5,6 k €
1 468
≈ 332 €
—
2012
27 021
≈ 6,06 k €
6 418
≈ 1,44 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

26,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

15,3%

Ratio de liquidité générale

2,53

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

506 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-04-06—
2012-02-172016-11-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANTHA IQ TECH S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29559176. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANTHA IQ TECH S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANTHA IQ TECH S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SANTHA IQ TECH S.R.L., CUI 29559176, nr. Reg. Com. J2014001078298, sediu Sat Cheia, Comuna Măneciu, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANTHA IQ TECH S.R.L. în 2025?

SANTHA IQ TECH S.R.L. (CUI 29559176) a avut o marjă de profit net de 26,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).