Classement en 2024 : Timiș n°12469CAEN 7912 n°514
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
352 k RON
≈ 70,7 k €
Profit net (2024)
104 k RON
≈ 20,8 k €
Capitaluri proprii (2024)
1,24 M RON
≈ 249 k €
Angajați (2024)
2024
352 k RON
| 2012 | 26,4 k RON | Profit net: 261 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 54 k RON | Profit net: 1,29 k RON |
| 2014 | 109 k RON | Profit net: 33,3 k RON |
| 2015 | 1,11 M RON | Profit net: 14,1 k RON |
| 2016 | 1,79 M RON | Profit net: 101 k RON |
| 2017 | 308 k RON | Profit net: 135 k RON |
| 2018 | 282 k RON | Profit net: 121 k RON |
| 2019 | 364 k RON | Profit net: 105 k RON |
| 2020 | 41,8 k RON | Profit net: -56,1 k RON |
| 2022 | 451 k RON | Profit net: 223 k RON |
| 2023 | 450 k RON | Profit net: 209 k RON |
| 2024 | 352 k RON | Profit net: 104 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 351 946 ≈ 70,7 k € | 103 654 ≈ 20,8 k € | 1 | ||||
| 2023 | 449 954 ≈ 91 k € | 209 360 ≈ 42,3 k € | 1 | ||||
| 2022 | 450 698 ≈ 91,4 k € | 223 096 ≈ 45,2 k € | 1 | ||||
| 2020 | 41 764 ≈ 8,63 k € | -56 136 ≈ -11,6 k € | 1 | ||||
| 2019 | 363 833 ≈ 76,7 k € | 104 620 ≈ 22 k € | 1 | ||||
| 2018 | 282 089 ≈ 60,6 k € | 121 320 ≈ 26,1 k € | 1 | ||||
| 2017 | 308 344 ≈ 67,5 k € | 135 150 ≈ 29,6 k € | 1 | ||||
| 2016 | 1 794 786 ≈ 400 k € | 100 548 ≈ 22,4 k € | 2 | ||||
| 2015 | 1 105 497 ≈ 249 k € | 14 052 ≈ 3,16 k € | 3 | ||||
| 2014 | 109 106 ≈ 24,5 k € | 33 277 ≈ 7,49 k € | 2 | ||||
| 2013 | 53 952 ≈ 12,2 k € | 1 289 ≈ 292 € | 2 | ||||
| 2012 | 26 352 ≈ 5,91 k € | 261 ≈ 58,6 € | 2 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2024
Marge bénéficiaire nette
29,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
8,4%
Ratio de liquidité générale
8
Rotation des actifs
0,25
Chiffre d'affaires / salarié
352 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- V.A.M. CEAUNUL PICANT S.R.L.
Administrateur commun : PETCA DACIANA-MARIA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2017-12-18 | — | |
| 2012-06-20 | 2017-05-18 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma PEGASUS TRAVEL SRL după CUI?
Cauți CUI 29533613. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PEGASUS TRAVEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PEGASUS TRAVEL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PEGASUS TRAVEL SRL, CUI 29533613, nr. Reg. Com. J2012000043354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PEGASUS TRAVEL SRL în 2024?
PEGASUS TRAVEL SRL (CUI 29533613) a avut o marjă de profit net de 29,5% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).