Retour à la recherche

ORIOLUS BIOFARMING SRL

ActifAssujetti à la TVA

ORIOLUS BIOFARMING SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este cuprinsă în codul CAEN 6810 pentru cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29496884 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°15177CAEN 6810 n°605

Informations générales

NomORIOLUS BIOFARMING SRL
CUI29496884
N° d'immatriculationJ2013003008359
AdresseTAKE IONESCU, 46B, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6811
Date d'immatriculation05/12/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
BERGER FERDINANDadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

873 k RON

vs 19,9 k RON

≈ 173 k €

Profit net (2025)

567 k RON

vs -101 k RON

≈ 112 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,19 M RON

vs 621 k RON

≈ 236 k €

Angajați (2025)

0

2025

873 k RON

+4279%față de 2024Profit net567 k RON
Venituri totale și profit net, pe ani
201235,3 k RONProfit net: -10,9 k RON
201342 k RONProfit net: -49,8 k RON
2014297 k RONProfit net: 229 k RON
2015275 k RONProfit net: 93,3 k RON
2016203 k RONProfit net: 54,8 k RON
2017179 k RONProfit net: 1,99 k RON
2018149 k RONProfit net: 106 k RON
2019177 k RONProfit net: 24,8 k RON
202023 k RONProfit net: -159 k RON
2021288 k RONProfit net: 179 k RON
2022284 k RONProfit net: 142 k RON
2023242 k RONProfit net: 111 k RON
202419,9 k RONProfit net: -101 k RON
2025873 k RONProfit net: 567 k RON
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
873 164
≈ 173 k €
566 555
≈ 112 k €
0
2024
19 942
≈ 4,01 k €
-101 494
≈ -20,4 k €
—
2023
242 177
≈ 49 k €
111 033
≈ 22,4 k €
—
2022
283 857
≈ 57,6 k €
142 358
≈ 28,9 k €
—
2021
287 755
≈ 58,5 k €
179 196
≈ 36,4 k €
—
2020
22 995
≈ 4,75 k €
-158 598
≈ -32,8 k €
—
2019
176 609
≈ 37,2 k €
24 824
≈ 5,23 k €
—
2018
148 756
≈ 32 k €
105 658
≈ 22,7 k €
—
2017
178 554
≈ 39,1 k €
1 987
≈ 435 €
—
2016
202 644
≈ 45,1 k €
54 776
≈ 12,2 k €
—
2015
275 018
≈ 61,9 k €
93 260
≈ 21 k €
—
2014
297 475
≈ 66,9 k €
229 100
≈ 51,5 k €
—
2013
42 006
≈ 9,51 k €
-49 805
≈ -11,3 k €
—
2012
35 341
≈ 7,93 k €
-10 913
≈ -2,45 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

208,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

47,7%

Ratio de liquidité générale

0,43

Rotation des actifs

0,05

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-01-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ORIOLUS BIOFARMING SRL după CUI?

Cauți CUI 29496884. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ORIOLUS BIOFARMING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ORIOLUS BIOFARMING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ORIOLUS BIOFARMING SRL, CUI 29496884, nr. Reg. Com. J2013003008359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ORIOLUS BIOFARMING SRL în 2025?

ORIOLUS BIOFARMING SRL (CUI 29496884) a avut o marjă de profit net de 208,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).