Retour à la recherche

L.M. COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

L.M. COMPANY SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 586.135 lei și un profit net de 385.045 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2943042 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°4265CAEN 4730 n°800

Informations générales

NomL.M. COMPANY SRL
CUI2943042
N° d'immatriculationJ24/1900/1992
AdresseSUB DURA, 2, Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation02/11/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LATIŞ IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

586 k RON

vs 547 k RON

≈ 116 k €

Profit net (2025)

385 k RON

vs 378 k RON

≈ 76,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

428 k RON

vs 1,03 M RON

≈ 85 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
586 135
≈ 116 k €
385 045
≈ 76,4 k €
2
2024
547 229
≈ 110 k €
378 135
≈ 76 k €
2
2023
528 011
≈ 107 k €
292 791
≈ 59,2 k €
2
2022
526 323
≈ 107 k €
311 524
≈ 63,2 k €
2
2021
525 111
≈ 107 k €
270 521
≈ 55 k €
2
2020
514 282
≈ 106 k €
298 127
≈ 61,6 k €
2
2019
427 839
≈ 90,2 k €
247 796
≈ 52,2 k €
2
2018
103 230
≈ 22,2 k €
4 352
≈ 935 €
1
2017
45 772
≈ 10 k €
112 232
≈ 24,6 k €
1
2016
0
≈ 0 €
1 128 506
≈ 251 k €
1
2015
0
≈ 0 €
-5 659
≈ -1,27 k €
—
2014
0
≈ 0 €
-21 486
≈ -4,83 k €
1
2013
5 917
≈ 1,34 k €
-1 727
≈ -391 €
1
2012
6 423 118
≈ 1,44 M €
-4 160
≈ -934 €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

65,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

90%

Ratio de liquidité générale

0,71

Rotation des actifs

0,2

Chiffre d'affaires / salarié

293 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma L.M. COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 2943042. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru L.M. COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru L.M. COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea L.M. COMPANY SRL, CUI 2943042, nr. Reg. Com. J24/1900/1992, sediu Sat Sasar, Comuna Recea, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are L.M. COMPANY SRL în 2025?

L.M. COMPANY SRL (CUI 2943042) a avut o marjă de profit net de 65,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).