Retour à la recherche

NC VENTURE SRL

ActifAssujetti à la TVA

NC VENTURE SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.347.006 lei și un profit net de 913.750 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29429591 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5356CAEN 6220 n°326

Informations générales

NomNC VENTURE SRL
CUI29429591
N° d'immatriculationJ2011002698351
AdresseLorena, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6220
Codes CAEN autorisés6210622062906310639163927020
Date d'immatriculation08/12/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
CORNEA NICOLAEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,35 M RON

vs 1,04 M RON

≈ 267 k €

Profit net (2025)

914 k RON

vs 593 k RON

≈ 181 k €

Capitaluri proprii (2025)

922 k RON

vs 601 k RON

≈ 183 k €

Angajați (2025)

2

2025

1,35 M RON

+29%față de 2024Profit net914 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012152 k RONProfit net: 17,7 k RON
2013164 k RONProfit net: 30,6 k RON
2014198 k RONProfit net: 93,8 k RON
2015215 k RONProfit net: 123 k RON
2016274 k RONProfit net: 164 k RON
2017458 k RONProfit net: 365 k RON
2018456 k RONProfit net: 317 k RON
2019635 k RONProfit net: 486 k RON
2020554 k RONProfit net: 376 k RON
2021728 k RONProfit net: 362 k RON
2022830 k RONProfit net: 593 k RON
20231,01 M RONProfit net: 652 k RON
20241,04 M RONProfit net: 593 k RON
20251,35 M RONProfit net: 914 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 347 006
≈ 267 k €
913 750
≈ 181 k €
2
2024
1 041 770
≈ 209 k €
593 088
≈ 119 k €
2
2023
1 014 212
≈ 205 k €
652 159
≈ 132 k €
2
2022
830 265
≈ 168 k €
592 863
≈ 120 k €
2
2021
727 911
≈ 148 k €
361 689
≈ 73,5 k €
2
2020
554 312
≈ 115 k €
375 540
≈ 77,6 k €
2
2019
635 072
≈ 134 k €
485 517
≈ 102 k €
2
2018
456 074
≈ 98 k €
316 697
≈ 68,1 k €
2
2017
457 541
≈ 100 k €
365 070
≈ 79,9 k €
2
2016
274 233
≈ 61,1 k €
163 629
≈ 36,4 k €
2
2015
214 833
≈ 48,3 k €
122 659
≈ 27,6 k €
2
2014
197 700
≈ 44,5 k €
93 832
≈ 21,1 k €
2
2013
163 720
≈ 37 k €
30 636
≈ 6,93 k €
1
2012
152 120
≈ 34,1 k €
17 679
≈ 3,97 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

67,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

1,46

Rotation des actifs

0,74

Chiffre d'affaires / salarié

674 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-12-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NC VENTURE SRL după CUI?

Cauți CUI 29429591. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NC VENTURE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NC VENTURE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NC VENTURE SRL, CUI 29429591, nr. Reg. Com. J2011002698351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NC VENTURE SRL în 2025?

NC VENTURE SRL (CUI 29429591) a avut o marjă de profit net de 67,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).