Retour à la recherche

CATIMAGUA SRL

ActifAssujetti à la TVA

CATIMAGUA SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Ferești, comuna Ferești, județul Vaslui. Activitatea principală este cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29419938 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°824CAEN 0111 n°2954

Informations générales

NomCATIMAGUA SRL
CUI29419938
N° d'immatriculationJ2011000443379
AdresseProf.Ana Oprea, 5, Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui
Code CAEN principal111
Codes CAEN autorisés01110113016149415210
Date d'immatriculation06/12/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,87 M RON

vs 2,75 M RON

≈ 371 k €

Profit net (2025)

800 k RON

vs 675 k RON

≈ 159 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,22 M RON

vs 2,52 M RON

≈ 639 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 870 441
≈ 371 k €
800 120
≈ 159 k €
3
2024
2 754 869
≈ 554 k €
675 032
≈ 136 k €
2
2023
2 731 119
≈ 552 k €
-454 356
≈ -91,9 k €
2
2022
659 045
≈ 134 k €
549 830
≈ 111 k €
2
2021
3 272 855
≈ 665 k €
1 875 778
≈ 381 k €
1
2020
1 092 581
≈ 226 k €
140 209
≈ 29 k €
1
2019
1 423 049
≈ 300 k €
449 225
≈ 94,7 k €
1
2018
1 208 454
≈ 260 k €
320 727
≈ 68,9 k €
1
2017
948 257
≈ 208 k €
188 419
≈ 41,2 k €
1
2016
1 286 338
≈ 286 k €
379 286
≈ 84,5 k €
1
2015
804 148
≈ 181 k €
93 623
≈ 21,1 k €
2
2014
870 296
≈ 196 k €
182 791
≈ 41,1 k €
2
2013
725 014
≈ 164 k €
175 625
≈ 39,7 k €
1
2012
137 320
≈ 30,8 k €
37 357
≈ 8,38 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

42,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

24,8%

Ratio de liquidité générale

3,9

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

623 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2012-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CATIMAGUA SRL după CUI?

Cauți CUI 29419938. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CATIMAGUA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CATIMAGUA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CATIMAGUA SRL, CUI 29419938, nr. Reg. Com. J2011000443379, sediu Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CATIMAGUA SRL în 2025?

CATIMAGUA SRL (CUI 29419938) a avut o marjă de profit net de 42,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).