Retour à la recherche

BS SPORT SRL

ActifAssujetti à la TVA

BS SPORT SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 550.920 lei și un profit net de -196.957 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29419482 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11486CAEN 4649 n°897

Informations générales

NomBS SPORT SRL
CUI29419482
N° d'immatriculationJ2011002670351
AdresseStr. BÎRZAVA, 61, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Code CAEN principal4649
Codes CAEN autorisés463946464649472952109313
Date d'immatriculation06/12/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CACHERDA EUGENadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

410 k RON

vs 551 k RON

≈ 81,4 k €

Profit net (2025)

117 k RON

vs -197 k RON

≈ 23,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

234 k RON

vs 117 k RON

≈ 46,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
410 231
≈ 81,4 k €
117 485
≈ 23,3 k €
1
2024
550 920
≈ 111 k €
-196 957
≈ -39,6 k €
1
2023
2 985 141
≈ 603 k €
425 907
≈ 86,1 k €
1
2022
5 307 126
≈ 1,08 M €
330 493
≈ 67 k €
1
2021
5 341 246
≈ 1,09 M €
480 276
≈ 97,6 k €
1
2020
2 816 501
≈ 582 k €
108 671
≈ 22,5 k €
1
2019
3 220 884
≈ 679 k €
128 503
≈ 27,1 k €
1
2018
3 505 726
≈ 753 k €
496 268
≈ 107 k €
1
2017
3 053 780
≈ 669 k €
431 975
≈ 94,6 k €
1
2016
1 492 472
≈ 332 k €
205 525
≈ 45,8 k €
—
2015
1 113 752
≈ 251 k €
118 990
≈ 26,8 k €
—
2014
925 330
≈ 208 k €
97 892
≈ 22 k €
1
2013
497 616
≈ 113 k €
-16 874
≈ -3,82 k €
—
2012
178 211
≈ 40 k €
10 552
≈ 2,37 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

50,1%

Ratio de liquidité générale

1,49

Rotation des actifs

0,85

Chiffre d'affaires / salarié

410 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-12-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BS SPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 29419482. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BS SPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BS SPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BS SPORT SRL, CUI 29419482, nr. Reg. Com. J2011002670351, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BS SPORT SRL în 2025?

BS SPORT SRL (CUI 29419482) a avut o marjă de profit net de 28,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).