CAVA CLEAN SRL
CAVA CLEAN SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.832.864 lei și un profit net de 82.167 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29414779 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°3708CAEN 4690 n°1879
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,22 M RON
≈ 440 k €
Profit net (2025)
53 k RON
≈ 10,5 k €
Capitaluri proprii (2025)
42,2 k RON
≈ 8,38 k €
Angajați (2025)
2025
2,22 M RON
| 2012 | 348 k RON | Profit net: 25,2 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 250 k RON | Profit net: 53,4 k RON |
| 2014 | 142 k RON | Profit net: -11,7 k RON |
| 2015 | 101 k RON | Profit net: -6,52 k RON |
| 2016 | 132 k RON | Profit net: -9,5 k RON |
| 2017 | 249 k RON | Profit net: 68,2 k RON |
| 2018 | 222 k RON | Profit net: 71,9 k RON |
| 2019 | 135 k RON | Profit net: 33,8 k RON |
| 2020 | 1,12 k RON | Profit net: -48 k RON |
| 2021 | 521 k RON | Profit net: 786 RON |
| 2022 | 3,2 M RON | Profit net: 60,6 k RON |
| 2023 | 3,25 M RON | Profit net: 2,43 k RON |
| 2024 | 2,83 M RON | Profit net: 82,2 k RON |
| 2025 | 2,22 M RON | Profit net: 53 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 216 491 ≈ 440 k € | 52 982 ≈ 10,5 k € | 4 |
| 2024 | 2 832 864 ≈ 569 k € | 82 167 ≈ 16,5 k € | 4 |
| 2023 | 3 251 911 ≈ 657 k € | 2 434 ≈ 492 € | 5 |
| 2022 | 3 202 053 ≈ 649 k € | 60 576 ≈ 12,3 k € | 4 |
| 2021 | 521 430 ≈ 106 k € | 786 ≈ 160 € | 1 |
| 2020 | 1 119 ≈ 231 € | -48 008 ≈ -9,92 k € | 0 |
| 2019 | 135 015 ≈ 28,5 k € | 33 822 ≈ 7,13 k € | 1 |
| 2018 | 222 205 ≈ 47,8 k € | 71 878 ≈ 15,4 k € | 1 |
| 2017 | 248 536 ≈ 54,4 k € | 68 199 ≈ 14,9 k € | 1 |
| 2016 | 132 202 ≈ 29,4 k € | -9 495 ≈ -2,11 k € | 1 |
| 2015 | 100 836 ≈ 22,7 k € | -6 519 ≈ -1,47 k € | 1 |
| 2014 | 141 712 ≈ 31,9 k € | -11 736 ≈ -2,64 k € | 1 |
| 2013 | 250 045 ≈ 56,6 k € | 53 419 ≈ 12,1 k € | 2 |
| 2012 | 347 537 ≈ 78 k € | 25 202 ≈ 5,66 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
2,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
125,5%
Ratio de liquidité générale
2,39
Rotation des actifs
0,73
Chiffre d'affaires / salarié
554 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- TIMLACTAGRO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM DĂRMĂNEŞTI(Bacău)
- SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IAŞI(Iaşi)
- SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CONSUMCOOP MARGHITA(Bihor)
- LICU BIO PRODUCT COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Cluj)
- CONSUMCOOP LIEŞTI SOCIETATE COOPERATIVĂ(Galaţi)
- SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM DE GRADUL 1 CONSUMCOOP ORAŞ IAŞI(Iaşi)
- PAVICOP ECO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Cluj)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- ADZ KRONOS GLOBAL S.R.L.
Administrateur commun : TEAHA LUCIAN-FLORIN
- AXA CONCEPT STONE S.R.L.
Administrateur commun : TEAHA LUCIAN-FLORIN
- KLN DESIGN STONE S.R.L.
Administrateur commun : TEAHA LUCIAN-FLORIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-12-20 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CAVA CLEAN SRL după CUI?
Cauți CUI 29414779. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CAVA CLEAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CAVA CLEAN SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CAVA CLEAN SRL, CUI 29414779, nr. Reg. Com. J35/2661/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CAVA CLEAN SRL în 2025?
CAVA CLEAN SRL (CUI 29414779) a avut o marjă de profit net de 2,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).