PAS - HAND SRL
PAS - HAND SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 170.543 lei și un profit net de -79.354 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29414698 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°26669CAEN 4782 n°2147
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
46,2 k RON
≈ 9,17 k €
Profit net (2025)
-65,1 k RON
≈ -12,9 k €
Capitaluri proprii (2025)
113 k RON
≈ 22,5 k €
Angajați (2025)
2025
46,2 k RON
| 2012 | 14,8 k RON | Profit net: -14,7 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 3,79 k RON | Profit net: -10,4 k RON |
| 2014 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
| 2015 | 89,1 k RON | Profit net: 20,5 k RON |
| 2016 | 279 k RON | Profit net: 73,9 k RON |
| 2017 | 319 k RON | Profit net: 30,4 k RON |
| 2018 | 339 k RON | Profit net: 31,1 k RON |
| 2019 | 363 k RON | Profit net: 31,9 k RON |
| 2020 | 296 k RON | Profit net: 17,7 k RON |
| 2021 | 442 k RON | Profit net: 66,1 k RON |
| 2022 | 375 k RON | Profit net: 5,81 k RON |
| 2023 | 504 k RON | Profit net: 3,58 k RON |
| 2024 | 171 k RON | Profit net: -79,4 k RON |
| 2025 | 46,2 k RON | Profit net: -65,1 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 46 213 ≈ 9,17 k € | -65 102 ≈ -12,9 k € | 1 |
| 2024 | 170 543 ≈ 34,3 k € | -79 354 ≈ -16 k € | 1 |
| 2023 | 504 167 ≈ 102 k € | 3 583 ≈ 724 € | 3 |
| 2022 | 375 206 ≈ 76,1 k € | 5 811 ≈ 1,18 k € | 3 |
| 2021 | 442 017 ≈ 89,8 k € | 66 094 ≈ 13,4 k € | 3 |
| 2020 | 296 209 ≈ 61,2 k € | 17 697 ≈ 3,66 k € | 2 |
| 2019 | 363 338 ≈ 76,6 k € | 31 876 ≈ 6,72 k € | 3 |
| 2018 | 339 320 ≈ 72,9 k € | 31 133 ≈ 6,69 k € | 3 |
| 2017 | 319 466 ≈ 69,9 k € | 30 447 ≈ 6,67 k € | 2 |
| 2016 | 278 533 ≈ 62 k € | 73 941 ≈ 16,5 k € | 2 |
| 2015 | 89 092 ≈ 20 k € | 20 507 ≈ 4,61 k € | 1 |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
| 2013 | 3 788 ≈ 857 € | -10 421 ≈ -2,36 k € | 2 |
| 2012 | 14 793 ≈ 3,32 k € | -14 726 ≈ -3,3 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
-140,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
-57,5%
Ratio de liquidité générale
-0,02
Rotation des actifs
0,07
Chiffre d'affaires / salarié
46,2 k RON
Istoric
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2016-12-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma PAS - HAND SRL după CUI?
Cauți CUI 29414698. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAS - HAND SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PAS - HAND SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PAS - HAND SRL, CUI 29414698, nr. Reg. Com. J35/2653/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PAS - HAND SRL în 2025?
PAS - HAND SRL (CUI 29414698) a avut o marjă de profit net de -140,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).