Retour à la recherche

ROADWOOD SRL

ActifAssujetti à la TVA

ROADWOOD SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea. Activitatea principală este codul CAEN 7120 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 883.942 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29407780 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°1964CAEN 7120 n°523

Informations générales

NomROADWOOD SRL
CUI29407780
N° d'immatriculationJ2011000610386
AdresseEPISCOP DAMASCHIN, 3, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Code CAEN principal7120
Date d'immatriculation30/11/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STĂNILĂ ADRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

884 k RON

vs 656 k RON

≈ 175 k €

Profit net (2025)

665 k RON

vs 501 k RON

≈ 132 k €

Capitaluri proprii (2025)

666 k RON

vs 502 k RON

≈ 132 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
883 942
≈ 175 k €
665 466
≈ 132 k €
1
2024
655 846
≈ 132 k €
501 431
≈ 101 k €
1
2023
373 656
≈ 75,5 k €
213 421
≈ 43,1 k €
1
2022
243 699
≈ 49,4 k €
132 375
≈ 26,8 k €
1
2021
219 314
≈ 44,6 k €
118 753
≈ 24,1 k €
—
2020
328 514
≈ 67,9 k €
270 509
≈ 55,9 k €
—
2019
336 685
≈ 71 k €
246 074
≈ 51,9 k €
—
2018
244 740
≈ 52,6 k €
157 161
≈ 33,8 k €
1
2017
116 599
≈ 25,5 k €
69 722
≈ 15,3 k €
—
2016
100 003
≈ 22,3 k €
64 571
≈ 14,4 k €
—
2015
70 263
≈ 15,8 k €
65 919
≈ 14,8 k €
—
2014
50 538
≈ 11,4 k €
13 745
≈ 3,09 k €
—
2013
175 263
≈ 39,7 k €
93 124
≈ 21,1 k €
1
2012
137 191
≈ 30,8 k €
35 734
≈ 8,02 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

75,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

2,91

Rotation des actifs

0,96

Chiffre d'affaires / salarié

884 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2020-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROADWOOD SRL după CUI?

Cauți CUI 29407780. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROADWOOD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROADWOOD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROADWOOD SRL, CUI 29407780, nr. Reg. Com. J2011000610386, sediu Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROADWOOD SRL în 2025?

ROADWOOD SRL (CUI 29407780) a avut o marjă de profit net de 75,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).